Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Egy kisse kovernek erzem...

Russs kérdése:

Egy kisse kovernek erzem megem, tudtok tippeket, hogyan foggyak le?

Figyelt kérdés
2013. júl. 17. 14:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Egy hétig csak vizet igyál, ha éhes vagy.
2013. júl. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
ezt a norbi ápdétes cuccot lehet kihagyni.vagy ha mégis ezt választod akkor egy másodállást is kerits magadnak-mert marha drága lesz a játék.igy aztán a dupla terheléssel tuti lefogysz.de ha odafigyelsz kicsit arra,hogy a bevitt tápanyag ne legyen több mint amennyit felhasználsz-már eredmény lesz.amire nagyon kell figyelni,a cukros üditők mert hiszen ilyenkor nincs az emberben az,hogy "ettem".mégis ha a nap végére összeszámolod-irgalmatlan érték jön ki.érdemes pár napig mindent!leirni és este megnézni.mindenen rajta van a kaloria mennyiség-igy könnyű lesz a dolgod.
2013. júl. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Jó lenne ha megírnád milyen magas vagy, hány kiló, hány éves, hogy kiderüljön kövérnek érzed magad, vagy az is vagy egy kicsit :)

A kenyérféléket mindenesetre megpróbálhatod kiváltani.

Én a kenyeret és a cukros üdítőket száműztem az étrendemből, plusz többet mozogtam, és elég sokat sikerült fogyni. Persze nem ész nélkül kell, mert akkor hamar visszajön!

2013. júl. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Tény és való, hogy zöldséggel vitamint jutattunk a szervezetbe, viszont nem hiszem, hogy naponta bárki megtud enni egy kötés petrezselymet, 1 kg paprikát, 1 kg répát és sorolhatnám. A szervezetnek minimum 100 mg vitaminra van szüksége és ez az alap ellátás, tehát ha ennél többet viszel be a szervezetedbe annál jobb. A Herbalife termékei 180 mg vitamint tartalmaznak egy adagba. Július 3-án kezdtem a programot és ma augusztus 9-én 7 kg-val kevesebb vagyok :)
2013. aug. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

180 mg milyen vitamint?

Én most vettem 250 g c-vitamint. Aligha fogok 500 mg-nál kevesebbet enni belőle egyszerre. És ez csak c-vitamin, na. Önmagában nem olyan sok.. de télen jó kis löket az immunrendszernek. Egy pár GRAMM belőle.

2013. aug. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!