Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 90 napos dieta alatt szabad...

90 napos dieta alatt szabad kenyeret enni a protein, keményitő és szénhidrát napon?

Figyelt kérdés
2013. okt. 11. 21:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
elvileg egy szeletet lehet, de sokkal eredményesebb leszel ha nem eszed, ha mégis akkor talán a szénhidrát napon a legszerencsésebb.
2013. okt. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

A fehérje-napra és a keményítős napra úgy fogalmaz: ha szükségét érezzük.

A ch-s napra szerintem kár "beütemezni", egyébként is akár sült, akár főtt tésztát készíted, abban már ott van a ch, szerintem külön még a kenyeret nem is fogod kívánni hozzá.

2013. okt. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Sowilo ***** válasza:
54%
Egyáltalán nem kéne kenyeret enni semmilyen diéta alatt. Amiben azt írják hogy lehet, az elég szar diéta...
2013. okt. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Előttem szólónak van igaza... nem kéne.

Akkor egyél kenyeret amikor belehalsz ha nem ehetsz. Ha diétázol ne kibúvókat keress hanem tartsd be a szabályokat.


Amúgy ha már itt tartunk: a 90 napos diéta amennyire divatos annyira sz.ar megoldás.

szénhidrát meg keményítő nap? ezt a kettőt úgy ahogy van kerülni kéne eleve...!!

2013. okt. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 vaszily katalin válasza:
sziasztok én is csinálom a kilecvennapos diétát,de ugy hogy délelöt gyümölcs,minden nap,zöldségnapon a keményitö fözve sütve,párolva ,levesböl,ebédre s vacsira,közbe élöcitromos viz,fehérje napon,hal, csirke tej tejföl konbinálva,és zöldfüszereket,sso hejet kakukfü,s kerti élö bazsalikomot,teszek bele,tárkony rozmaring,zsája,citromfü,ezeket a füszerekell,ja szénhidrát napon,péksüti,zsemle vagy,teljeskiörlésü,föt tészát,ja persze napi2-3 kocka 75 százalékos kakaotartalmu csokit,s csak anyit ami jol esik,ha töbet etem mint ami jol eset,hát a közérzetem se volt jo.ja sutána ugy meg szokta aszervezetem,hogy már nást nem is nagyon kér.A lábam se jéghideg érzésü,gyümölcsnap,az kicsit nehezeb de jol esik melé 1 kifacsart citrom másfél liter vizel higitva.csap s ásványviz,mikor meik.sok sikert.
2013. okt. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 vaszily katalin válasza:
ha szénhidrát napon föt tésztázom,akor aba nem fér bele a kenyér,magam készitet paradicsomszoszal,dusitom,igy a vastartalom is megvan,a pizaszosz fris füszer hozávaloit használom.
2013. okt. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

A 90 napos diéta, és bármelyik szétválasztós étrend nélkülöz minden biológiai megalapozottságot. Lehet hogy fogyni fogsz tőle, de ettől még nem egy jó étrend, és végképp nem egészséges.


Ha érdekel normális étrend, akkor írj, szívesen válaszolok, de nem fogom itt egy oldalban kifejteni, ha úgyis süket fülekre találok.

2013. okt. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Sowilo ***** válasza:

Egyébként kis variálással lehet azért ez is egy jó diéta. Ki kell venni belőle a három szénhidrát napot (keményítő, gyümölcs, "szénhidrát"), a megmaradt fehérjenapon pedig több húst és tojást, kell enni zöldséggel, a tejterméket meg kerülni kell ekkor is. Meg úgy alapjáraton többször kéne enni egy nap. Ja, és a 90 napos időlimitet is mellőzni kell.


Magyarul: ne egyél gabonát és tejterméket, feldolgozott kajákat, illetve nem feltétlenül 90 napig kell csinálni. Így elég korrekt 90 napos diétát kapunk...

2013. okt. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Egy régebbi válaszom:

A fogyókúrának van egy nagy rákfenéje. Tudtad, hogy az izmok fenntartásához háromszor annyi energiára van szükség, mint a háj megtartásához? Nos, ha te nem is tudod, a tested nagyon is jól tudja. Így aztán amikor fogyókúrába kezdesz, hülye lenne a hájat elégetni, amikor az izmok jóval több kalóriát követelnek. Magyarul: az izmodból fogsz fogyni. Csakhogy! Amint az izmodból elkezdesz fogyni, kevesebb kalóriára lesz szüksége a testednek, tehát még kevesebbet kell enned, ha fogyni akarsz. Így aztán megint az izmodból fogsz fogyni, és ez így megy tovább a kúra végéig. A kúra végén pedig szépen visszahízod az egészet, de már nem izom, hanem zsír formájában, aminek a fenntartásához ugyebár kevesebb energia kell...

Ne mondd, hogy nem szóltam időben.

2013. okt. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Sowilo ***** válasza:

Az előttem lévő választ érdemes mindenkinek megfontolnia. Nagyon fontosa a fehérjebevitel magasan tartása, és a szénhidrát alacsonyan tartása, mivel így tudod rávenni a szervezetedet, hogy ne az izmaidat bontsa le. Itt jegyezném meg, hogy pont ezért nem mindegy, hogy miből visszük be az adott kalóriát, ebből pedig az következik, hogy tulajdonképpen a kalóriamennyiség figyelése helyett sokkal értelmesebb a tápanyagmennyiségeket figyelgetni.


Mivel a 90 napos diéta pont a szénhidrátbevitelt tartja magasan, és a fehérjét csökkenti, nem nehéz kilogikázni, hogy a leadott kilók nagy része miből áll...

2013. okt. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!