Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 90 napos dieta alatt szabad...

90 napos dieta alatt szabad kenyeret enni a protein, keményitő és szénhidrát napon?

Figyelt kérdés
2013. okt. 11. 21:08
1 2
 11/13 KJUsul ***** válasza:

Nos, nem tudom mennyire komolyak a súly problémáid, hogy elszántad magad egy ilyen diétára. Az enyémek most is igen komolyak, habár sikerült 35 kilótól megszabadulnom, bármiféle diéta nélkül. Még 50 kg vissza van, és nincs kétség, hogy azt is leadom. Ami a kérdésedet illeti, mint régi "fogyókúrás" és "diétás" motoros, ezt mondom: tök mindegy eszel-e kenyeret, ha ilyen idióta diétákkal kínzod és teszed tönkre a szervezetedet.


Ezek egyike se ér egy rakás szart sem. Lehet az 90 napos, kétórás, Atkins, vagy kutyulimutyuli diéta, ezek legfeljebb a kitalálóknak hoztak egy rakás lóvét, más hasznuk nincs, sosem volt, és nem is lesz.


Én a magam részéről egyszerűen csak saját termést eszek, illetve cserélek a szomszédokkal. Ehhez néha veszek kenyeret, tésztát saját tojással, magam gyúrom, így kevesebbet is eszek, és le is dolgozom, amit megeszek. Vigyázok arra, hogy akár szénhidrát, akár fehérje, akár keményítő alapú ételt eszek, ahhoz mindig eszek zöldségeket, 70% arányban, vagy ahhoz közel. Nem eszek húst rizzsel, krumplival vagy tésztával, csakis zöldséggel, krumplit vagy tésztát se eszek egymással csakis zöldséggel. Ennyi a nagy titok. Ezt a sok szar diétát meg dobd a kukába!

2013. okt. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 KJUsul ***** válasza:
A legutóbbi beírás óta még egy hónap sem telt el és újabb 10 kilóval vagyok lejjebb. Nem diétázom! A mennyiség magától beáll, mikor a szervezet energia egyensúlya végre helyreáll, és újra megtanulja "jelezni", hogy ennyi elég volt. Eleinte szinte semmivel se ettem kevesebbet. Később magamtól rájöttem, hogy jóllaktam, mert jelzett a bélrendszerem. Azóta minden ételféleségből csak annyit eszek, amennyire szükségem van.
2013. nov. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Sowilo ***** válasza:
Képzed el, ha a fehér lisztes cuccokat kihagynád, mennyivel több lemehetett volna... :D
2013. nov. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!