Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Ki hány napja csinálja és...

Ki hány napja csinálja és mennyit sikerült eddig leadnia?

Figyelt kérdés
2013. nov. 11. 12:19
 1/7 anonim válasza:
1 hete és 3 kg-t.
2013. nov. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kevesebb mint 6 hete és eddig 9,5 kg jött le. Viszont nem a 90 napossal. Azzal nem lehet hatékonyan fogyni hosszútávon.
2013. nov. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Gondolom a kérdező arra kíváncsi, hogy a 90 napost mióta csinálja akárki, és azzal mennyit tudott fogyni!


Ha te Kedves Utolsó nem ezzel a módszerrel fogytál, akkor elárulnád, hogy mivel???????

2013. nov. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

3-as vagyok!

Jaa! A kérdésre válaszolva:

Csak próbálgatom követni a 90 naposat, de őszintén inkább mint iránymutatót használom, hogy hosszútávon tudjak egy egészségesebb étrendet kialakítani magamnak. Mert eddig bizony elsősorban a kenyér és tésztafélék uralták az étrendemet, a többit nagyon könnyen elhanyagoltam.


A napi testmozgást is eléggé "óvatosan csináltam eddig".

5 hét után ment le rólam 1,5 kg.

(Persze azt is tudni kell, hogy kb. másfél éve próbálok megszabadulni a dohányzás abbahagyása miatt rámtelepedett kilóktól, és a szervezetem már azt a vizet és egyéb salakanyagot kiürítette magából, ami bármely fogyókúra kezdetén legelőször 2-3 kg testsúly-csökkenést eredményezve távozik.)

Most már remélem, hogy a többi is szépen sorban, egymás után fog lemenni rólam!

2013. nov. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kb. 1 hónapja és kb. 6 kilót :)
2013. nov. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi.:)
2013. nov. 12. 22:06
 7/7 anonim ***** válasza:
45 nap és 10 kiló, hasból -12centi, combból-4, derékből -4 :-) mellette kalóriszámlálás( kb 1200kal) és napi kb min 40 perc mozgás (aerobik) üdv
2013. nov. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!