Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Belevágjak a reduktil szedéséb...

Belevágjak a reduktil szedésébe? Kinek mennyit sikerült vele leadnia?

Figyelt kérdés
2009. máj. 5. 13:49
 1/9 anonim ***** válasza:
81%

Nem kellenek a gyógyszerek hidd el.

Ha megcsinálsz rendesen egy normális diétát az sokkal többet ér mind egészségileg mind akármilyen más szempontból.

Itt egy kis segítség, én ez alapján csinálok mindent és teljesen jól mennek le a kilók:

[link]

2009. máj. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
80%
En belevagtam,majdnem egy hete. Jelentosen csokkent az etvagyam es mozgok is mellette. Anyukam 6 kilot fogyott vele 2 honap alatt.
2009. máj. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%

Attól még gyógyszer, és a gyógyszerek nem arról híresek hogy jót tesznak a szervezetnek...

Egyébként aláírom neked hogy amit ezzel fogysz az vissza is fog jönni hamarosan...

2009. máj. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Nezd, a Reduktil nagyon is jo arra,h hozzaszoktasd magad az egeszseges etkezeshez. Ez nem koplaltato gyogyszer. En pl. mikor ehes vagyok, nem kivanom az egeszseges dolgokat,hanem szinte csak a zsiros, szenhidrattal teli eteleket. Viszont most,h elmult a farkasehseg csak a konnyu es egeszseges kajakat eszem es kivanom meg es mellette mozgok. Aki hozzaszokik ehhez, az a tabletta elhagyasaval is fent tudja tartani az egyensulyt.
2009. máj. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
Csak aki tabletta nélkül nem tud fogyni azon a tabletta sem segít. Sajnos ez így van, nem én találtam ki. Nekem először jött a diéta, meg a sport és csak utána rásegítésnek az l-karnitin, de azt is elhagyhatnám akár, mert a sport és a diéta bőven elég a fogyáshoz bárkinek. Hidd el, nem kell az a tabletta neked.
2009. máj. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,bevallom, abszolút nincs akaraterőm.3 nap után felhagyok a diétákkal, az edzésekkel.Tudom,hogy több időnek kell eltelnie ahhoz hogy mennyjenek a kilók,de egyszerűen nincs türelmem,akaratom végigcsinálni.Pedig ha látnám hogy fogyok,úgy biztos végig tudnám csinálni.
2009. máj. 6. 16:48
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én szülés után, így 36 évesen, 10 hós szoptatás után hiába diétáztam, elmentem a körzetihez, elmondtam mi van, akartam reductil-t iratni, és mondta, hogy szedjem a lindaxa-t, ugyanazt tudja, 40 nap alatt 7 kilót fogytam. Sajnos az egyéves kisfiam nem alussza még át az éjszakát, emiatt sokat fenn vagyok vele éjjel, nagyon rosszul szoktam lenni az éhségtől, nekem segít jobban kibírni, hogy ne egyek. Sokan mondták itt a mellékhatásokat, nekem szerencsére semmi mellékhatása nincs és sokkal jobban bírom a terhelést.
2009. máj. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Én 90-en kilósan keztem szedni a reduktilt 2 hete szedem kb-3 nap volt nálam amég elkezdett hatni és nem voltam éhes.Az első hét nap alatt 6kg-ot fogytam. Remélem ez minimum havi szinten megmarad!! Én nem éhezem szándékosan odafigyelek az evésre, mindig reggelizek!! Csak nem eszek szénhidrátot. Szerintem sokat segít abban hogy ha nem vagy éhes akkor ne egyél,és ha eszel akkor is csak kevesvet.De sajnos még 24kg-ot kell fogynom. Remélem sikerül.
2009. jún. 9. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszod,és gratulálok neked!
2009. jún. 9. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!