Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen tuti módszert tudtok...

Milyen tuti módszert tudtok fogyásra? Knek hogyan sikerült leadnia a feleslegét? Mit egyek és sportoljak?

Figyelt kérdés
Én most 65kg vagyok a magasságom 168cm és szeretnék leadni 5kg-ot.Jól jönnének a tippek,hogyan tudnám elérni ezt a fogyást és hogyan tudnám beiktatni a hétköznapi életvitelembe.
2012. aug. 10. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha zsírból akarsz fogyni akkor mindenképpen diéta + edzés.

body.builder.hu -> edző válaszol -> amiket mond végigolvasod

És nem kell azzal jönni, hogy te nem vagy testépítő meg nem akarsz nagy izmokat stb., mert ez nem csak erről szól, hanem hogy hogyan élj egészségesen és hát végső soron a testépítők tudják a legjobban, hogy kell lefogyni.

Van egy elég vaskos PDF egyébként ami letölhető abban van edzéstervtől kezdve étrendig minden.

2012. aug. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ja látom azt is kérdezted, hogy kinek hogy sikerült leadni.

Hát nekem így :) -20kg

2012. aug. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az alapokat itt olvashatod el:

[link]


A többit a Sárga kapszula c. könyvben.


Én 30 kg-ot fogytam fél év alatt és 2 éve tartom.

2012. aug. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Az 5;2- es életformát tudom ajánlani.Dióhéjban a diéta abból áll 5 napon keresztül eszel normálisan, és két nem egymásutánni napon bőjtölsz ami aszt jelenti, hogy reggelire 2oo caloriát esszel napközben semmit csak vizet teát iszol, vacsorára 3oo caloriát .Ha férfi vagy akkor 6oo caloria a napi megengedett mennyiség. Súlyemelés, yoga, .. amit szeretsz sportolni.

Heti 1 kg vagy egy kicsivel több, a súly veszteség.

Elért testsúly után heti egy napon bőjtölsz. Ami a legfontosabb nem kell többet a súlyoddal kínlodnod, hogy már megint több vagyok mint amennyit szeretnék lenni.

Nekem bevált.

2013. nov. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!