Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Aki szedett/szed rendszeresen...

Aki szedett/szed rendszeresen reduktilt, kinek mennyit sikerült vele leadnia, hány nap alatt?

Figyelt kérdés
Én is szeretnék fogyni vele,és érdekelnének a siker/nem siker történetek róla.És a mellékhatások is.
2009. jún. 14. 11:54
 1/10 A kérdező kommentje:
Az egyik barátnőm,7 hónapja szedi,kisebb kihagyásokkal,80 kilósan kezdte,és most 58 kiló.Nincs akaraterőm végig csinálni egy diétát,és nincs időm és türelmem sem edzeni.3-4 nap alatt feladom.Ezért szeretnék gyógyszerrel fogyni 10 kiló a feleslegem.
2009. jún. 14. 11:57
 2/10 anonim válasza:
63%

10 kg felesleggel nem hiszem, hogy kiírná a háziorvosod. Elvileg csak a 30BMI felettieknek írják ki.

Én szedem, eddig 10kg ment le 1,5 hónap alatt. De így is nagy akaraterő kell, hogy megálljam az evést. Mellékhatásai nincsennek.

2009. jún. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Anyukám fél évig szedte, 85 kg-ról indult, olyan 69ig lement, most fél éve nem szedi és 72 kg. Nagyon nehéz megtartani az elért súlyt, anyukám futni jár. Elég sok mellékhatása volt, hőhullámok, szédülés, hányinger, és a végén készített vérvételből kiderült, hogy a májának sem tett jót. Én biztos nem szedném, mert nem tudják még, hogy hosszú távon milyen hatással van a szervezetre.:S Vagy ha szeretnéd szedni, akkor szerintem havonta-2 havonta menj vérvételre. És folyamatos orvosi felügyelettel szedd!Sok sikert! :)
2009. jún. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszke a válaszokat,és a házi orvos tuti,hogx nem írja ki nekem,mert már próbálkoztunk.A barátnőmnek az 1. hónap után el kellett mennie egy teljes kivizsgálásra,hogy meg nézzék,hogy minden rendben van e vele,a gyógyszer miatt.Többet nem is kell neki mennie,mert minden ok. volt.Nekem az anyukám íratná ki,mert túlsúlyos,és neki kiírják.CSak a hátránya az,hogy én nem tudok elmenni kivizsgálásra emiatt.Mert a b.nőmet is a házi doki utalta be kivizsgálásra.
2009. jún. 14. 12:57
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Á, ez így nagyon veszélyes volna! Kivizsgálás nélkül ne kezdj bele! Nem éri meg az a pár kiló, hogy valami komolyabb (esetleg visszafordíthatatlan) betegséget gyűjts be miatta.
2009. jún. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
44%

"Nincs akaraterőm végig csinálni egy diétát,és nincs időm és türelmem sem edzeni.3-4 nap alatt feladom.Ezért szeretnék gyógyszerrel fogyni 10 kiló a feleslegem."


Itt rontottad el. Ez a gyógyszer az étvágyat csökkenti. Attól hogy kevesebbet eszel abból a kajából amitől elhíztál és nem mozogsz attól nem fogsz fogyni, mert ez NEM ELÉG.

Ha mégis fogynál akkor az a tápanyag megvonás miatt kamatostul visszajön amit az akarateerő hiánya csak gyorsít.

Addig ameddig nincs semmi akaraterőd ne is fogj bele, mert csak kidobott pénz és feleslegesen rongálod a tested.

2009. jún. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
19%
Sajnos büdös a munka! És ameddig büdös a meló addig eredmény se lesz! Ahogy az utolsó is leírta!
2009. jún. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
56%
Ezaz sértődjetek meg, pontozzatok le mindenkit, aki mást mer mondani mint amit vártok. De sajnos nekem semmi hátrányom nem lesz attól, hogy le lettem pontozva igazából lesz@rom... Viszont te se szebb, se vékonyabb se egészségesebb nem leszel, ezért lepontozás helyett magadon kellene elgondolkodni.
2009. jún. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%
Bár az előzőek kissé nyersen fogalmaztak, de sajnos igazuk van.
2009. jún. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
De hát én nem pontoztam le kur_ára senkit.Abszulút nem szokásom.KÖSZ SZÉPEN!
2009. jún. 15. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!