Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » A gyümölcsnap és a reggeli...

A gyümölcsnap és a reggeli csümölcsfogyasztáson kívül lehet enni gyümölcsöt?

Figyelt kérdés
2007. okt. 6. 14:42
 1/3 anonim válasza:
Vannak olyan gyümölcsök, amikben rengeteg a szénhidrát, ilyen pl. a banán. Azt mindenképp kerüljük. Mindenképp együnk valamilyen gyümölcsöt minden nap, mert kell a szervezetünknek a vitamin és ásványi anyag, ami bennük van.
2007. okt. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
91%

A fenti válasszal teljesen egyetértek ha nem a 90 napos diétáról, hanem valami más fogyókúráról, vagy a hétköznapi élteről van szó. DE én egyrészt a 90 napos alatt fogyasztottam banánt, és fogytam jócskán, és szerintem nyugodtan eheted, mert ugya csak gyümölcsöt ehetsz reggelire, és azért kell egy kis energia hogy kibírd délig. Másrészt a gyümölcsnap is nehezebb lenne ha csak mondjuk pár almát rágnál el, nem is beszélve a temérdek gyomorsavról, szóval szerintem reggelire vagy ebédre akkor is belefér a banán.

Másrést a kérdés nem az volt, hogy mindennap együnk e gyümölcsöt, hanem hogy csak a jelzett időpontokban együnk e, és erre a válasz: igen. Mivel szét kell választani a különböző típusú ételeket, a délelőtt a gyümölcsé, egy órával az ebéd előtt azonban már ne fogyaszd. Utána pedig az aznapra kiírt ételfajtát eheted.

2007. okt. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
IGEN LEHET ENNI GYUMÖLCSÖT ÉN A KÖSZTES IDÖT IGY VÉZSELTSM ATT ÉS IGY IS 13 KL FOGYTAM
2007. okt. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!