Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Mik a 90 napos diéta szabályai?

Mik a 90 napos diéta szabályai?

Figyelt kérdés
Akárki küldd,megfogadom,valaki segítsen fogyni!AKár naponta!!!
2009. nov. 26. 17:51
 1/5 anonim válasza:

Olvasd El Az egész cikket és Megtudod :D :

[link]

2009. nov. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi,de én úgy értettem,hogy az e-mail címemre hetente/havonta küldd vki egy az napra/hétre/hónapra szóló diétát,hogy mit ehetek mit nem,mikor mozogjak stb.Úgyhogy ha vki lenne olyan kedves és elküldene nekem egy ilyen...bigyuszt,akkor nagyon-nagyon megköszönném!!!
2009. nov. 26. 18:53
 3/5 anonim ***** válasza:

Igy nagyon kényelmes lenne :) Na de komolyan, rengeteg segitséget találsz a neten és itt az oldalon is ha visszaolvasod a kérdéseket.

A lényeg négy nap követi egymást: protein(fehérje) nap, keményitőnap, szénhidrátnap és gyümölcsnap. illetve havonta 1x a gyüminap után tartasz egy víznapot.

Nagyjából ilyeneket ehetsz: fehérjenapon: húsfélék, sajtok, tejtermékek

keményitőnapon:sok zöldség, krumpli és rizs

szénhidrátnapon: tészta, pékárú, édesség 8este 3 kocka étcsoki)

gyümi:adja magát

A szétválasztáson alapul a diéta lényege. És ezek után elmondom, hogy nekem nem vált be 2 hét után abbahagytam és áttértem a kalóriaszámlálásra amivel 3 nap alatt fogytam 1 kilót. A 90 napossal én szenvedtem, mert épp azon a napon ettem volna mást , nagyon megvan szabva mit ehetsz. És hát a mennyiség..nálam valószinű ezért nem vált be, hiztam egy kilót. Szerintem sokkal egészségesebb a számolósdi. :)

2009. dec. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És milyen az a kalóriaszámolós?
2009. dec. 2. 16:43
 5/5 anonim ***** válasza:

Na igen, a 90 napos elég keménynek tűnik, de én végigcsináltam, és le is fogytam rendesen. Az első két hét volt nekem rossz, de utána rendesen megszoktam. Azzal vigasztaltam magam, hogy ugyan ma nem ehetek csokit, vagy éppen húsfélét, de holnap, vagy amikor olyan nap van, akkor igen. Így is sikerült 12 kg-ot fogynom a 15 kg feleslegből.

Kitartás !

2009. dec. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!