Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Hogyan beszéljem le anyukámat...

Hogyan beszéljem le anyukámat a 90 naposról?

Figyelt kérdés

most kezdte 1 hete 3.szorra. mindkétszer előtte sikeresen lefogyott, de valamennyi mindig visszajött utána. azért zavar hogy ezt csinálja mert ettől várja a csodát, mindig mondja hogy ennyit meg annyit akar lefogyni. sportolni sajnos nem tud, azt meg is értem miért de idegest hogy ettől akar fogyni. ma is például megfőzte nekem meg apunak az ebédet, húslevest meg répás gombás hagymás húsos valamit, magának meg kivett a fagyasztóból egy mirelit pizzaszerűséget mert szénhidrátnapja van. nem értem hogy miért jó az neki hogy 3 napig szénhidrátot eszik (keményítő meg gyümölcsnap is szénhidrát), miközben itt van az egészséges kaja, amiben van fehérje is, zöldség is, minden, ami kéne ahhoz hogy fogyni tudjon. miért gondolja hogy ez a mű szar majd segíti a fogyását? nem tudom lebeszélni erről az idiótaságról, pedig már több oldalról olvastam fel neki veszélyeket amiket mondanak róla..

az is zavar hogy én életmódot váltottam, ezelőtt sokszor csomagoltam neki is pl salikat suliba meg egészséges süütiket is szoktam sütni. mondtam neki hogy csinálja inkább ő is ezt, de azt mondja hogy a 90 napos neki jó mert így mindent megehet. nem tudom elmagyarázni neki hogy én is mindent megeszek. most egy almát eszik egész délelőtt és már 11kor ebédelni akar, előtte meg 2 szendvicset megevett reggelire, utána napközben meg nasizott is.. nem azért fog fogyni mert egészségesebben eszik hanem mert kevesebbet. aggódok érte mert nem akarom hogy tömkremenjen az egészsége. mit mondjak neki hogy belássa hogy nagyon nem jó amit csinál?


2014. febr. 16. 11:43
 1/7 A kérdező kommentje:
azért a suliba csomagoltam neki a salikat mert tanár :D
2014. febr. 16. 11:45
 2/7 anonim ***** válasza:

Próbáld megmagyarázni neki, hogy normális életmóddal is mindent ehet. Meg azt is, hogy nem diétázni kell, hanem életmódot változtatni. Próbálj azzal érvelni, hogy érdekes módon mégse tudta megtartani a 90napos eredményét... Ha za olyan "csodálatos" nem kéne, hogy lenn is maradjon?


Egyébként nem tudom mit mondhatnál neki... Sajnos neki kell eldöntenie, hogy semmit nem ér a diétája...

2014. febr. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Miert kene lebeszelni? Felnott ember, az o dontese.
2014. febr. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Talán olvassa el ezt:

[link]

2014. febr. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 VWXYZZS ***** válasza:
0%
Nem tudsz csinálni semmit. A 90 napos diéta agymosott hívőket nem lehet meggyőzni. Amúgy meg családtagokat "megtéríteni" szinte lehetetlen.
2014. febr. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

már azt is felolvastam neki..

és oké, hogy az ő döntése de sajnálom amiért mi esszük apuval a finom vasárnapi ebédet, ő meg a mirelit mű kaját eszi mellettünk és látszik rajta hogy szívesebben enne abból amiből mi, de a fogyókúrája szerint olyat nem ehet..

2014. febr. 16. 17:41
 7/7 anonim ***** válasza:

Próbáltál már vele alkudozni?


Mondjuk mondod, hogy próbálja ki a te életmódodat egy hónapig. És ha nem lát eredményt, és nem érzi jobban magát mint a 90 napossal, akkor visszamehet 90 napozni.

Ha nem megy, akkor ajánlj fel valamit, hogy te is megteszed amit ő mond. Lehet ez működne...

2014. febr. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!