Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan beszéljem rá a hülye...

Hogyan beszéljem rá a hülye agyam a fogyókúrára?

Figyelt kérdés
Tavasszal sikerült 1 hónapig fogyóznom lement 4,5kg.. de kéne most kb. 8-at fogynom, 156cm/ 60kg Mivel motiváljam magam?
2013. jan. 4. 19:28
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem 56kg az álomsúlyom, mert 77kg vagyok, gondolj arra, hogy másnak rosszabb. Nekem úgy sikerült, hogy jobb, mint nyáron, amikor fagyit zabál az egész ország és szép leszek fürdőruhában. EMellett apum mondta, hogy 90% esély van rá hogy cukorbeteg leszek. HAJRÁ!
2013. jan. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nézzél interneten olyan blogokat ahol a kövér emberek írnak többnyire hogy milyen betegségben szenvednek a kövérségük miatt. Vagy keressél videókat vagy itt a gykn is találsz szerintem ha nézelődsz. Esetleg képeket róluk hogyan néznek ki. Hidd el ez majd motiválni fog téged. mivel a 60kg egyáltalán nem sok szerintem bőven elég lesz 5 kilót ledobnod hogy azért valami legyen rajtad. A lényeg az hogy tovább ne hízzál inkább mert akkor már gond lehet ha hirtelen meghízol.
2013. jan. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
menj el egy butikba, nézz ki egy dögös ruhát, aztán próbáld fel a fülkében... azok a rohadt fülkék, a tökéletes világításaikkal. engem sikeresen megsiratott a dolog, és ettől a hónaptól úgy tornázok minden nap mint a kisangyal:D
2013. jan. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én 167 cm vagyok 88 kg és ezt már megelégeltem az emberek miatt soha nem piszkáltak de akkor is elég vékony akarok lenni és ha eldöntöd az agyadba hidd el senki sem változtathatja meg a döntésedet! kezdd el mert egészségesebb leszel na meg csinosabb is !
2013. jan. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

hát igen, ez agyban dől el. most karácsonykor vettem észre magamon, nem vittem túlzásba, de azért bekavart újra a fehérliszt meg a cukor, pedig ezeket diéta alatt szépen mellőzöm. utána annyira kívántam volna valami iszonyat szar kaját, pizza, hamgurger, majonézes krumpli, bármi, csak tudatosan rossz legyen.

aztán fejbevágtam magam és egy-két nap újbóli rendes diéta után már egyáltalán nem kívánom.


én azzal motiválom magam, hogy egyre több ruci áll jól és egyre kevésbé kell vadászni, hogy mi takar pont jó helyeken, mi előnyös.

plusz a visszajelzések mindig adnak löketet.

a kis csokiről meg egyebekről úgy tudtam lemondani, h már a gondolatra is lelkiismeret-furdalásom volt, persze miközben ennéd király lenne, de utána megint szarul éreznéd csak magad tőle. egy két ilyen alkalom eljátszása után már nem kívánod.


utóbbi időben pedig sok teát iszok, ezt nem gondoltam volna, de segít a nasiról leállni.

2013. jan. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 csokissüti002976 ***** válasza:
44%
Motivációnak: www.thinspiration-pictures.blogspot.hu/
2013. jan. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!