Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Lehetne kockahasam?

Lehetne kockahasam?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok(lány) 98kg és 180cm magas. a hasam nem nagy de van rajta némi zsír.azt tervezem hogy lefogyok még nyár előtt olyan 10-15kgt.hozzáteszem hogy tavaly 12kgt leadtam.na és hogy először ledobok magamról pár kgt azután elkezdem magam izmosítani.

2014. febr. 26. 15:21
 1/8 anonim válasza:
Kockahas attól lesz ha csökkented a testzsír mennyiséged, ezt aerob mozgásformával érheted el, de fontosabb az étrend. Ha könnyen hízó vagy akkor elég sok mindenről le kell mondani annak érdekében hogy látható eredmény legyen, illetve hogy megtartsd az addig elért eredményt.
2014. febr. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Egy nagy kocka, vagy sok kicsi? :)

Amúgy a sima, feszes, lapos has szerintem nőiesebb, mint a kockás.

2014. febr. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

13 éves vagy és 100 kiló!

Ugyan magas vagy, de nem 10 kilót kellene fogynod, hanem 25-30-at.

A korod miatt fogyókúráznod nem szabad.

Egyél egészségesen, mozogj minél többet.

Ha nem lesz rajtad felesleg, utána tudsz kockahasat csinálni.

2014. febr. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)Hát igen könnyen hízó vagyok sajnos.
2014. febr. 26. 18:25
 5/8 A kérdező kommentje:
a hasamon mar nincs olya sok zsir,mert tavaly arrol fogytam legtobbet.inkabb combomon van,de szeretnem hogy aranyos legyek.most jarok futni,mellette egeszsegesen etkezem es felulesezek stb. ez szerintetek jo?:|
2014. febr. 26. 18:33
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem gyönyörű kocka hasam van. Csak kb 40 éves koromban megelégeltem az irigy pillantásokat, és lenge zsírréteggel takartam el. :) Így akarsz járni te is?
2014. febr. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Felülés nem éppen egy gerinckímélő gyakorlat és hatásosságra sem elég jó, hasprést végezz helyette, illetve youtubeon beírva az Abs workouts kifejezést, lesz pár gyakorlat ami megmutatja hogy mit tudsz megdolgozni vele.
2014. febr. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom!!:))
2014. márc. 1. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!