Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek lehet kockahasam...

Szerintetek lehet kockahasam igy? 15/L/52kg/165 cm

Figyelt kérdés
Már egy pár hónapja járok edzeni...próbálok 200 kcal-t bevinni..édességet,sósakat pl.chips nem eszem,csak vizet iszom,csak csirke hust eszem főként mellét,teljes kiőrlésű kenyeret eszem,sok fehérjét viszek be. Szerintetek nyárra lehetséges,hogy kockahasam legyen?Naponta edzek hasra :)
2014. febr. 24. 11:08
 1/6 anonim ***** válasza:
igen csak majd nyár előtt csökkentsd a szénhidrátot viszont a fehérje az menjen ha igazán kockás hasat szeretnél
2014. febr. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Remélem nem 200-at akartál írni. Egyébként meg: honnan tudjuk. Azt te látod, hogy a szálkásító diétád milyen mennyiségeknél lesz hatásos. Az adatok adottak, de a ch példának okáért mindig képlékeny. Mellesleg nem csak hasra kéne edzeni és nem minden nap, plusz egy kis aerobbal rásegíthetnél a zsírégetésre. Így lehetséges, hogy majd kockahasad legyen, talán nyárra némi változás is észrevehető lesz, de a "hogyan legyen jó testem/kockahasam nyárra" emberek sorából állj ki, mert nevetséges. A sok türelmes elszánt ember mindig ilyenkor kap észbe. Jön a tavasz: csicseregnek a madarak, megjelennek a motorosok, rövidülnek a ruhák, ide meg jönnek az ilyen türelmetlen, kapkodós kérdések.
2014. febr. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem csak hasra edzek,heti 3x konditeremben is mindenre+ néha pihenő napokon itthon is kettletballal.És nem 200 hanem 2000 kcal akart lenni :D Amúgy nem azért kezdtem el edzeni mert huh türelmetlen vagyok és nyárra akarom a bomba formát,változást pedig már most észleltem magamon.Válaszotokat köszönöm :)
2014. febr. 24. 11:47
 4/6 anonim ***** válasza:
Kockahas azt jelenti,hogy nincs hasad!Pontosan mint egy afrikai éhezőnek.
2014. febr. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ezel nem értek egyet.

Nézd meg ezt a nőt gyönyörű a hasa

[link]

2014. febr. 24. 12:09
 6/6 anonim ***** válasza:
Majdnem mindnek ilyen csak nincsenek azok a bordafélék rajta.
2014. febr. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!