Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha kevés szénhidrátot eszek,...

Ha kevés szénhidrátot eszek, kockahasam lesz?

Figyelt kérdés
Értem, hogy kell az aerob mozgás, meg a sok fehérje. Be is tartom ezeket, de nem bírok ellenállni a tésztának és Anyu sütijeinek (persze igyekszem tartani a mértéket, de...) Csokit meg chipset, meg ilyen műkajákat abszolút nem eszem, és csak vizet szoktam inni. A baj az, hogy már nagyon vékony vagyok, de szerintem magas a testzsírszázalékom, mert mellem egyáltalán nincs, de kis párnácskák vannak a hasamon, főleg a köldököm alatt, és nem akarnak eltűnni.:( 15/L
2011. febr. 5. 18:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
anyu süteitől senkinek sem lesz kockahasa egyhamar
2011. febr. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Kockahasad csakis a mozgástól lesz babám! Nem láttál még képet afrikai éhezőkről??? Ők se sok szénhidrátot esznek, valahogy mégsincs kockahasuk.Tornázz keményen és akkor addig ehetsz anyuci sütijéből még ki nem hányod.
2011. febr. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nem értem ezt a lesajnáló stílust, nyilván nem azért kérdeztem meg, mert annyira értek hozzá. Mindenesetre köszönöm.
2011. febr. 5. 18:44
 4/17 anonim válasza:
a kockahasért dolgozni is kéne és igen az a másik h nem kajálsz tul sokat. De napi minimum 300 felüléssel segíthetsz magadon;)
2011. febr. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Egyszerűen megoldható.A mérleg mellé veszel egy testzsír mérőt is.Ugyanannyiba kerül,mint egy digitális mérleg.

10% körül lesz kockás a hasad.

Mondjuk ez egy 15 éves lánynál lehet,hogy furcsa lenne:).

2011. febr. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Jójó, nem akarom, hogy durván az legyen, nem akarok testépítő lenni, csak szeretném, ha azért nagyjából körvonalazódnának... Köszi a válaszokat :)
2011. febr. 5. 19:34
 7/17 anonim ***** válasza:
Mozgással nem lesz kockahasad. Az diétától lesz, bármilyen mozgás csak segíti a diéta hatását.
2011. febr. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
kocka a hasadon az izom, diétától még nem lesz izmod!!!!!!!!!!!
2011. febr. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Valamennyi hasizma mindenkinek van. Ha lepucoljuk róla a zsírt, akkor fog látszódni, addig nem, akármennyire izmos. Zsírt pedig úgy lehet leadni, ha kevesebb kalóriát viszel be, mint amit elhasználsz. Ez a diéta.
2011. febr. 7. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszi!
2011. febr. 8. 19:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!