Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Normális az hogy 13 éves...

Normális az hogy 13 éves vagyok és 46kiló 150 cm?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nem réglettem 13 éves és 150 cm vagyok 46kg hogyan fogyhatok le és nölhetek meg ( egyszere?) segitsetel ha tudtok köszönöm

2014. ápr. 3. 22:11
1 2
 11/14 anonim válasza:

Szerintem normális!

Én is hasonló magasságú voltam igaz 50kg körül!

Igaz mindig elég alacsony voltam..aggódtam is,hogy alacsony maradok..és hihetetlen módon 16 éves koromra (jelenleg vagyok ennyi) 176cm lettem és 70kg körül..szóval még nőhetsz bőven..elméletileg egy fiú 18-22 éves koráig nő magasságra..s addig még van neked :)

Fogyni pedig nem kell! Ha van kedved otthon edzhetsz egy picit..de másnak nem lenne értelme!

2014. ápr. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

Bocs! Nem láttam, hogy lány vagy (utolsó válaszoló)!

Így már nem teljesen érvényes a válaszom..hisz fiú vagyok..!

De lánynak meg még természetesebb ez a magasság és a súly is! :)

Igen így picit vicces talán amit előbb írtam :P

A lényeg különben ugyan az! A magasságodért ne aggódj..még nőhetsz..az anyukám például olyan 160 cm körül van..lány ismerőseim többsége is..s te is leszel kb akkora :)

A súllyal sincs gond..már az adatokból!

2014. ápr. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Nem baj. Köszönöm a véleményeteket!
2014. máj. 4. 21:28
 14/14 anonim válasza:

én 13 éves vagyok, lány, és 148 cm 45 kg

engem nem zavar, hogy kicsi vagyok

egyébként is, a kicsi lányokat cukibbnak tartják :)

2014. júl. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!