Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Hogyan fogyak? Le 12 éves...

Rekasine kérdése:

Hogyan fogyak? Le 12 éves vagyok 51kg. és már baromira unom 1xle fogytam 43kg ra és vissza hiztam 51 re valaki segítsen!

Figyelt kérdés
2013. márc. 31. 20:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%
Picikém, ez iszonyatos. Még olvasni egy fájdalommal jár... Szerintem gyúrj helyesírási szótárral, azzal biztos ledobod a felesleget. Egyébként meg ilyen paraméterekkel (kort is beleértve) eszedbe ne jusson fogyni...
2013. márc. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
58%
Honnan szeretnél fogyni, a sarkadról? Vagy az agyadból? Ja, bocs, azt már lefogytad...
2013. márc. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
26%
Te még csak egy GYEREK vagy. Még fejlődésben vagy! Ha ezt csinálod akkor betegeskedő felnőtt leszel és senki nem akar majd magának egy betegeskedő, alulfejledt párt. Erre nem gondoltál? Ja persze, hogy nem! Hiszen még gyerek vagy basszus, és nem gondolkozol előre.
2013. márc. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
hát kösz..
2013. ápr. 2. 10:34
 5/16 Pinky Baba válasza:
84%
Na figyelj! Ha fogyni akarsz ne netezz és síránkozz hnem mennyé futni vagy legalább mozogjál és egyél egészséges kajákat és ne igyál csak vizet.
2013. ápr. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
77%
Többi válaszoló (tisztelet a kivételnek)!! Miért nem lehet rendesen válaszolni egy kérdésre? Nem azt kérdezte h milyen a helyesírásom vagy h milyen fejlettségű az agya!! Normális válaszokat légyszíves!! Kedves KÉRDEZŐ!!! Először is: vigyázz a fogyókúrával mert még nem fejeződött be a fejlődésed, azaz még simán kinőheted (attól függ mekkora vagy) ezért is ne koplalj vagy ilyesmi, az nagyon rosszat tesz a fiatal szervezetnek, de ezt te is tudod. Sportolj minél többet, próbálj meg több kalóriát elégetni, mint amennyit beviszel. NE KOPLALÁSSAL! A napi élelmiszeradagod nagy része legyen gyümölcs, vagy zöldség. Ne igyál cukros szörpöket, ha mindenképp ilyesmire vágysz, csavarj le egy narancsot, vagy igyál egy frissítő citromos limonádét CUKOR NÉLKÜL! Egyenlőre csak ennyi jutott eszembe. Ja és még az, hogy mindent csak MÉRTÉKKEL!! Sok sikert!
2013. ápr. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:

Legegyszerűbb, ha kipróbálod a Paleo étrendet, persze leginkább mértékkel, röviden: tej,rizs,krumpli,tészta viszonylagos hanyagolása ,bármi, amiben cukor, fehér liszt van nem túl jó...

És/vagy többször egyél kevesebbet.

Én például elképesztő mennyiségű kajákat ettem ebédre, aztán megpróbálkoztam azzal, hogy csak a felét eszem és kb 1 hét után ráállt a szervezetem, nem akartam éhen halni.

Egyél sok zöldséget, az jó, szörpöket felejtsd el, a 100% gyümölcslevek jók, de nagyon hízlalnak, felejtsd el a banánt, mert kalóriabomba. No meg ugye a csokik...

Nekem az is bevált, hogy éhségre elmajszoltam egy nagyobb paradicsomot (valaki almára esküszik, de nekem nem jött be).

A lényeg, hogy bármit is eszel, vagy nem eszel, a szervezeted jelezni fogja, hogy jó-e neki vagy sem.

Vacsorát próbáld mérsékelni, kihagyni....


Amennyiben tényleg túlsúlyos vagy... hány centi magas vagy az 51kg-hoz?

2013. ápr. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó! 51 kilóhoz maximum 120 centi lehet, hogy valóban indokolt legyen a fogyókúra. 12 évesen viszont minimum 140-150 centis lehet, amihez már semmiképpen nem indokolt fogyókúrázni, pláne ennyi idősen. Ne osztogassatok már neki fogyitanácsokat, basszus. Én is így kezdtem a bulémiámat.
2013. ápr. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ennyi idősen vigyázni kell a fogyóval, én azt ajánlom, hogy menj el a dokihoz és beszélj vele! Éhezni és magadat sanyargatni veszélyes, mert alacsonyabb maradhatsz és a jegyeid is leromolhatnak.

Nekem is voltak súlyproblémáim a Te korodban és a doki adott nekem étvágycsökkentőt, sokat használt, mellette mozogtam. Ennyi idősen általában nem lehet speciális étrendet tartani, 12 évesen az ember nem tud mást enni, mint ami otthon van. Nekem az étvágycsökkentő és a mozgás sokat segített! Futni időnként azóta is eljárok, a tesitanárom meg egy csomó jó gyakorlatot mutatott, amivel a futás mellett erősítettem combra és popsira.

Egyébként szerencséd van, ha nem viszed túlzásba a fogyót, vagy az evést, akkor még nőni fogsz és könnyebben lesz szép alakod, mintha felnőtt korodban kellene nekiállnod leszedni magadról a felesleget.

2013. ápr. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
100%
Szerintem mindenkinek javasolhatom, hogy ne fogyókúrázzon! Mozogjatok már többet! Hozzáteszem még csak futni sem kell! Egy órás szép nyugodt sétával (4-6 km) is, nagyon sokat éget a szervezet! MOZOGJATOK!
2013. ápr. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!