Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » A 90 napos diétával kapcsolato...

A 90 napos diétával kapcsolatos részletkérdések. Aki végigcsinálta tud segíteni?

Figyelt kérdés

Kérdéseim lennének, kérlek csak értelmes válaszokat adjatok! :)


1: egy hónapban többször is lehet víznapot tartani? nem fog felborulni a rendszer, ha mondjuk hetente tartok?


2: izmot is fogok veszíteni a fogyás során?


3: mennyire lesz látványos a fogyás? te az első hét alatt mennyit fogytál?


4: mozgás nélkül is sikeres lehet?



a válaszokat előre is köszönöm :)


2009. dec. 24. 21:54
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Hello! Szerintem lehet többször is vízapot tartani, csak az a lényeg hogy mindig ugyanakkor! Izmot nem fogsz veszíteni. Állítólag 25 kg is lemehet az emberreől. És utána lehet enni rendesen, mindent, kivéve gyorséttermi kajákat és édességeket, rágcsákat. Mozgás nélkül is eltudsz érni vele valamit, mongyuk 5 kg-ot de ha mozogsz is akkor sokkal eredményesebb!

Én nem csináltam meg a diétát, de az egyik barátnőm igen, és ő 13 kg-ot fogyott tőle, ez 4 hónapja volt, és azóta egy deka se jött neki vissza!!

Sok sikert!=)

2010. jan. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!