Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 3 hónap alatt 15 kg fogyás,...

3 hónap alatt 15 kg fogyás, reálisabban,10 kg fogyás- izomnövelés, lehetséges?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nem vagyok biztos benne, hogy jó témában írom-e ki a kérdést, de remélem nem baj :D.

Az egész nyarat rászentelem tökéletes fizikai állapotom visszanyerésére. Általában amit eltervezek, azt végbe is viszem, szóval a hozzáállásom miatt nem aggódom.

A következő edzéstervet terveztem: mindennap futok 2 órát folyamatosan, a tempót idővel növelve. Második hónapban már elkezdenék karra erősíteni, mellette futás természetesen. Végül a harmadik hónapban a konkrét eredményekre való felkészülés. ( például 2 000 m lehető legjobb időre való lefutása.

Az edzés mellett nem kívánok átlagos étkezési szokásaimtól eltérni, ha este hétkor megéheznék, akkor is ennék egy joghurtot :D netán megkívánnám a csokit, nem mondanék le róla. (Természetesen nem napi adagra gondolok)

A kérdésem ezzel kapcsolatban annyi lenne, hogy reálisan gondolom-e a dolgokat. Van-e esély rá, hogy 3 hónap alatt látható eredményt vegyek észre? És ha tovább csinálom?

Esetleg valami tanács? Tipp? Tapasztalat?

Köszönöm előre is a válaszokat :)

18/L



2014. máj. 2. 17:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne ide írj hanem a sport/mozgás kategóriába,ott értenek hozzá.


Az elképzelésedben van egy rakat tipikus hiba,de nem fogjuk 25000 alkalommal már megint ugyanzt leírni.


[link]


Ez egy ingyenesen letölthető könyv,egy hobbitestépítő írta,ezt olvasd el.Ebben benne van minden amit tudnod kell.

2014. máj. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az a tanácsom Kérdező,hogy sűrgősen felejtsd el,amit leírtál terv gyanánt!Töltsd le a Sárga kapszulát!

(Egyébként a szerző kicsit többet tudd,mint egy "hobbi testépítő...)

2014. máj. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 fGhw39-84th ***** válasza:

"3 hónap alatt 15 kg fogyás"

"A következő edzéstervet terveztem: mindennap futok 2 órát folyamatosan, a tempót idővel növelve. "

haha! No fucking way! Aki 15 kilótól akar megszabadulni az a büdös életben nem fog minden áldott nap két órát futni! Ébredj fel. Valaha az életedben futottál már 2 órát folyamatosan?

2014. máj. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Haha:DDD

Nincs is több kérdésem. :D

Hibáztam

2014. máj. 3. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!