Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Izomnövelés és zsírégetés...

Izomnövelés és zsírégetés lehetséges egyszerre?

Figyelt kérdés
teszem fel példának a pocakból szeretnék leadni, de vállra,karra izmotnövelnék...
2011. ápr. 11. 19:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Alapismereteket olvasd el legalább háromszor!
2011. ápr. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Nem lehetséges...alapismeretek.
2011. ápr. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

GreenTea


Olvasd el az alapismereteket: [link]

Végezz súlyzós edzést és sokkal jobban fog festeni az a pocak is!

2011. ápr. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 TOMAtm ***** válasza:

egyazon időben nem lehetséges.azonban ha egy hónapos időtartalmat nézünk akkor igen,de nagyon szigorúan kell venni a dolgot különben nem működik sajnos.

az első lépés a ketózis.ahhoz h ketózisba kerülj a májad teljes szénhidrátraktárát és a vérben tárolt vércukrot is teljesen redukálni kell(kb 0 ra).ezt úgy érheted el h egész egyszerűen nem eszel néhány napig(főtt tojást és 100%os fehérjeturmixot ehetsz,valamint minnél több 'zsírt').a szervezet ketózisba kerül(mérhető ketoncsíkkal a vizeletben,patikában kapsz ilyent)2-3-4 nap alatt.ilyenkor drámai fogyás figyelhető meg(atkins diéta alapjai),kb 1 hét diéta után mivel a vércukor nagyjából 0 és a szervezet a ketonokból tartja fent magát(az izmokat meg a fehéréből)kialakul az inzulinérzékenység(a szervezet amint szénhidrátot kap és EDZÉST azonnal nagy mennyiségű növekedési hormont termel).ezt lehet kihasználni izomtömegnöveléshez,egy erősebb edzés előtt 1000kcal szénhidrát és edzés után nagy mennyiségű fehérje izomtömeget növel miközben gyakorlatilag folyamatosan fogysz.de ez a gyakorlatban kissé komplikáltabb mint leírva,mivel nagyon nehéz folyamatosan katabolikus állapotban lenni és néha edzéshez igazítottan anabolikusba kerülni.2 szer próbáltam 4 héten keresztül,fogytam és izmosodtam-erősödtem is valamennyit,de amint végetért a 4 hét,szinte 7tek alatt visszajött amit fogytam(bár utána mintha szteroidkúrán lettem volna úgy nőttek az izmaim).

2011. ápr. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Toma, nem igazán értem amit írtál (na jó, dehogynem)

dehogy a legállatabb szervezetmanipuláció gyógyszerek nélkül, az biztos! veszélyesnek tűnik, őrült!

FANTASZTIKUS!!! és mégis beteg, állat! :DDDD

elismerésem! néha magunkon kell kísérletezni!

ezt lementem! :)

2011. ápr. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én kihagyom
2011. ápr. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja, Ciklikus Ketogén Diéta alapja :)
2011. ápr. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
azért ez hogy fehérjéből élsz a diéta alatt nagyon duvra, zúzza a májat az biztos (fehérjék nagy nitrogéntartalma miatt) de nagyon kemény! :)
2011. ápr. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!