Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Hogy fogyjak le 2 hónap alatt?

Janxix kérdése:

Hogy fogyjak le 2 hónap alatt?

Figyelt kérdés
Tudom,a kateróriában 90 napot ír,de én 2 hónap alatt szeretnék lefogyni.Az elég hogy este csinálok 100 felülést,és 50 gugolást?Reggel eszek paradicsomot,csak vizet iszom,ebédre normálisan eszek (mértékkel),vacsorázni meg nem szoktam,csak 5-6 óra fele eszek azt amit reggelire.Ez elég vagy kell ennél több?

2014. júl. 5. 02:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Ki tudod pontosan számolni, mikorra mennyi zsírt adsz le.


1. A kaja a legfontosabb. Ne egyél keveset.

2. Ne egyél szénhidrátot, - kenyér, tészta, cukor, gyümölcscukor, stb. -, de ha eszel, akkor csak reggel!

3. Ne vidd lejjebb a kcal bevitelt, mint a normál súlyodnál lenne.

Pl. ha napi 2000kcal-ra van szükséged, akkor ne egyél kevesebbet. Egyél lehetőleg ötször.

Egyél fehérjét, vitaminokat, pl omega3 zsírsavat,


Ne egyél magas kalóriatartalmú dió, mogyoró, stb. magokat.

Ne egyél müzlit ami agyon van cukrozva. Mindennek nézd meg a kcal, és a CH tartalmát.



4. mindennap sportolj 1 órát minimum. Futás, bicikli, torna, úszás bármi.

Felesleges felüléseket csinálni, azzal csak a gerincedet teszed tönkre és a hasadról a zsírt nem az fogja eltüntetni. Nincs helyi fogyás, ha fogysz, akkor mindenhonnan arányosan fogsz.


1kg emberi zsír kb 7000 kcal, tehát ha napi 1000kcal-t sportolsz és nem eszel többet a napi szükségesnél, akkor 1 hét alatt 1 kg tiszta zsírt fogsz lefogyni, ami súlyba több is lehet.


Ne kalóriamegvonással akarj kalória mínuszt csinálni, mert lelassul az anyagcseréd és mindent zsírba fog tárolni a tested. Magyarul azt soha ne csináld, hogy nem eszel, vagy vizet iszol egész nap. Ez nem vezet sehova.


Ne 2 hónap alatt akarj lefogyni.

Igyál sok vizet, menteset ha lehet.

Sok fehérjét egyél, hogy megelőzd az izomvesztést.


100 felülés, 50 guggolás bemelegítésnek elegendő, de ha hatékonyan akarsz fogyni akkor ennél többet kell sportolj.


Nézz a youtube-on 1000kalóriás edzést. "1000 calories training", hogy lásd mennyit kell tornázni 1000kcal elégetéséhez. Abból 1 hét alatt megy le 1 kg zsír. Keress rá a képkeresőben, mennyi "1 kg human body fat", hogy lásd mennyi 1kg emberi zsír mennyiségre. Elég sok!

2014. júl. 5. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Ne egyél reggelit ebédet nagyo kicsit vacsira semit de ha nagyon éhes vagy egyél pl müzli szeletet DE egyet na ja 3x igyál kávét pl 3 in 1 az finom és jol laksz tôle ha fogyni akarsz akkor nyirj füvet vagy fûrészelj fát és mi elôtt ki találnád hogy most viccelsz vagy te hülye vagy feliratot le adtam 1 hét alatt 4 kg :) 71 rôl indultam és most 67 vagyok még 7 kg le akarok adni és használ a modszer össze szükült a hasam és nem gondolok az ételre mert akkor bármit megtudtam enni de mostmár nem és igy jo probáld meg ja és én nem sportoltam csak szolok csak meg csináltam amit le irtam :D
2014. júl. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

A felülés semmit nem ér, alig pár izomcsoportot mozgat meg.

Csinálj lábemelést.

Lefekszel egy stabil felületre, és felhúzod a térdeid, hogy a combod és a lábszárad derékszögben legyenek egymással. Utána felemeled a lábad addig, míg a lábszárad vízszintesbe nem kerül, majd szép lassan visszaengeded, de nem a földig, hanem maradjon a levegőben. Ilyenből megcsinálsz 20-at, az felér 100 felüléssel, csak nem teszi tönkre sem a derekad, sem a csípőd. Ha pedig ebből is megcsinálsz százat, az bőven égeti a kalóriát.


A kajálásnál meg nagyjából annyi féle vélemény van, ahány ember, meg persze mindenkinek más a genetikája is.

Én úgy eszek, hogy amikor érzem, hogy na, még egyszer ennyit meg tudnék enni, akkor hagyom abba. Nincs koplalás, nincs kalóriamegvonás, bármit lehet enni, inni, viszont szépen tartom az életkoromnak, magasságomnak, csontozatomnak megfelelő súlyt.

2014. júl. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 R5er válasza:
Napi 1200 kalóriával kellene számolnod, és napi kb 5km et futni (nembaj ha 1-1 napot kihagysz) plusz az erősítések. Meg persze az egészséges ételek. Nemtudom mennyit akarsz fogyni, ezzel amit leírtam jó sokat lehet :)
2014. júl. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!