Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Szerintetek hány kilót kell...

Dromedarbalu kérdése:

Szerintetek hány kilót kell még fogynom?

Figyelt kérdés

A problémám az hogy már viszonylag kevés rajtam a felesleg. És a hasam ülve csúnyán gyűrödik. Meg állva is van egy kicsi.


Jelenleg 83 kiló vagyok és 178 cm


Versenyszerűen sportolok több éve (vizilabda/úszás), illetve most kezdtem el a thai box edzéseimet is. Azaz a sportal nincs bajom!


(Széles csontozatú vagyok) 17 F


2014. júl. 5. 10:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Ülj egyenesen, akkor nem gyűrődik.
2014. júl. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

De attól van még hasam.


A kérdés lényege az hogy kb hány kilót kellene fogynom aktív sport mellett.

2014. júl. 5. 11:04
 3/8 Kraller Erik ***** válasza:
Hát igazából nehéz megmondani mert az izomzatod persze nem tudjuk de ha csak az a probléma hogy érzed a kockáid csak éppen nem látszik az olyan 5 kiló feleslegre utal aminek nagyrésze víz....ezt egy nyár alatt lazán le tudod adni DIÉTÁVAL mert ugyebár a kockás hashoz 70% diéta és csak 30% cardio kell és persze 100% kitartás remélem tudtam segíteni :)
2014. júl. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Attól sajnos rosszabb a helyzet.


Érzem a kockáim de még messze vannak sajnos :)

2014. júl. 5. 13:28
 5/8 Kraller Erik ***** válasza:
Semmi gáz! A diéta és cardio így is segít ha tippek kellenek diétához nyugodtan írj üzenetet ;) :)
2014. júl. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Elég gáz ha ezt itt kérdezed!Ha rendszeresen sportolsz akkor tisztában kéne lenned a tested adottságaival.Meg ilyet kérdezni :D honnan tudjuk hogy neked milyen az anyagcseréd,genetikád stb..
2014. júl. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szerezz egy csajt magadnak, csináld vele napi 3x 1 órát és nemhogy lemegy a hasad de még a pattanások is eltűnnek az arcodról!! :D Legrosszabb esetben a pénztárcád is fogyni kezd..
2014. júl. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Tisztában vagyok a testi adottságaimmal.


Nincsnek pattanásaim :)

2014. júl. 6. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!