Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Sikeul igy le fogynom? Kerlek...

Sikeul igy le fogynom? Kerlek mondd el a velemenyed.

Figyelt kérdés
Ha egy hetig igy eszem?Hetfo csak tej termek,kedd gyumolcs,szerda csak tojas,csutortok csak hus,pentek zoldseg,szombat zoldseg leves,vasarnap csak hal . Minden nap 25percet tornazok hasra,fenekre,es combra. 3kilot szeretnek fogyni.Elore is nagyon koszi .
2010. jan. 12. 13:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Egy hét alatt nem fogsz tartósan három kilót fogyni, azt előre közlöm veled.


Gondold újra végig! Lehet jó diéta, bár nem látom be miért osztod így napokra. Egyszerűbb talán, ha minden nap eszel mindenfélét, hogy kiegyensúlyozott, egészséges legyen az étrend. Alapjában véve ez a felsorolás még édeskevés ahhoz, hogy valódi véleményt lehessen írni róla.

Ha tényleg csak egy hétig szándékozol így étkezni még elfogadható.

Mit tervezel inni?

2010. jan. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a torna oké, de a kaját el fogod unni, és meg fogod szegni, ami miatt többet fogsz enni, mint normálisan. nem beszélve arról, hgoy a vércukrod is leesik.
2010. jan. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
okos... Ha azt mondanám, hogy hétfőn csak a szemed nyisd ki, kedden csak a szád, szerdán csak szagolj, csütörtökön csak tapints... Na ez legalább akkora hülyeség... Ezeket a b@romságokat valaki valahol kitalálja, akik meg nem értenek hozzá azok meg csinálják... borzasztó.
2010. jan. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszonom h irtatok,az egyik baratnom igy szokott fogyni,neki be vallt.En most csinalom eloszor,ez a masodik napom,de nagyon nehez ,gyenge vagyok es szedulok,remelem h hatasos lesz,tudom h vissza hizhatok,de vigyazni fogok,h kevesebbet egyek ez utan.Alig eszek egy jot,es mar ram is ragad.Teat iszok melle,mikor milyet.csalan,kapor,menta,ilyeneket.Remelem sikerulni fog.
2010. jan. 12. 14:04
 5/6 A kérdező kommentje:
Azert szerintem nem annyira hujeseg,mert a baratnom 2het alatt 6kilot fogyott,es ez komoly,mert en ritkan latom a csajt,es tenyleg latszott rajta,h le van fogyva.Ja es a baratnom azert mar nem eppen gyerek,mert 35eves.
2010. jan. 12. 14:08
 6/6 anonim válasza:
hát én most valami ijesmi diétán fogytam 5nap alatt 4,5 kilót...jók ezek a fogyik csak sportolni kell kozben=)
2010. jan. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!