Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Ha 90 napos diéta szerint...

Ha 90 napos diéta szerint étkezem és heti egy szabadnapot tartok, mit érhetek el?

Figyelt kérdés
Nekem az is elég, ha csak nem hizok, persze azt se sajnálnám, ha lemenne egy-két kiló. De mivel tényleg csak pár kilóról lenne szó, ezért gondoltam, hogy tarthatok egy szabadnapot.
2010. jan. 24. 13:49
 1/3 anonim ***** válasza:

És azon az egy napon gondolom összevissza ennél mindent...:) Igy nincs értelme az egésznek. A 90 napos amúgy sem súlytartásra van kitalálva. Illetve ha a 90 nap után nem szeretnéd vissza hizni a leadott kilókat ajánlott nem nagyon váltani. Szerintem egy hülyeség!

Életmódváltással, mozgással lehet tartós eredményt elérni. Mondom én aki mindent kipróbált (köztük a 90 napost is), és 1 éven belül az összeset vissza hiztam.

3 hete próbálkozom , változtattam az étrendemen,fontos, mit , mikor és mennyit eszel + mindennap mozgás és tuti a siker.

Súlytartásra vagy 1-2 kiló leadásához elég ha odafigyelsz mennyit és mikor eszel és tornázol.

2010. jan. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Annak így semmi értelme. Egyébként mindenben egyetértek az elsővel. A lényeg az életmódváltás. Én is kipróbáltam a 90 naposat, de nekem nem jött be. Eszek szinte mindent, csak nem mindegy mikor. Délelőtt szénhidrát, délután fehérje, zöldség, gyümölcs. Heti 3x 2 órát edzek, és naponta legalább 3 liter vizet iszom. Sokkal jobban érzem magam, energikus vagyok. Soha nem zabálok be, és ez tök jó, mert nem leszek nyomott. És még fogyok is.
2010. jan. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Simán tarthatsz szabadnapot. Anyám is úgy fogyott le, pedig neki minden szombat szabadnap volt. Ha ő 50 évesen le tudott vele fogyni (nulla mozgással, meg ugye menopauza után már az anyagcsere is lelassul), akkor neked is sikerülni fog.
2010. febr. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!