Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Hogy lehet elég jól látszódó...

Hogy lehet elég jól látszódó kockahasam kevés idő alatt?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok, közepes testalkatom van főleg hasra hízok. De nagyon szeretnék kockahasat, mit javasoltok, felülés, futás....vagy mit? és mennyit?
2014. okt. 25. 22:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Hány kg vagy? A kocka hashoz fontos a minimális testzsír %. Kb 0 :D. Étrend fontos hozzá és mozgás. Ám felülés, lábemelés, és a legfelső két kockához pedig csak fél felülés. Pontosan nem tudom hogy nevezik. Az a lényeg hogy csak melledtől emeled a felső tested.
2014. okt. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Kevés idő alatt? Szerencsére van megoldás!


[link]


Napi 1-2 órát kell rajta feküdni.

2014. okt. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
55kilo vagyok
2014. okt. 26. 07:45
 4/4 anonim válasza:
ahhoz hogy izmos lapos kockás hasad legyen nem elég ha felülésezel meg futsz. a zsírégetéshez intenzíven sportolni kell, és minimalizálni a bevitt zsiradék, szénhidrát mennyiségét. magyarul diétázz. mellette persze jó ha futsz, a lábizmok a legnagyobbak, azok használatával égetsz a legtöbb kalóriát, meg a futáshoz a hasizmod is használod.
2014. okt. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!