Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 13 Évesen lehet kockahasam?...

Pálinkás János kérdése:

13 Évesen lehet kockahasam? Már kezd egy kicsit kockásodni.2 hét alatt eltudok valamit érni? 168 cm 50kg 13 éves vagyok!

Figyelt kérdés

2013. júl. 25. 15:25
 1/4 anonim válasza:
persze, h lehet. elsősorban az életkorod miatt. ilyen fiatalon még gyors az anyagcseréd, tehát nehezen rakódik le zsír a hasadra, meg bárhova máshova. a kockahas nem attól van, h hasra gyúrsz. attól csak nagyobbak lesznek a hasizmok. a kockahas attól van, h nincs zsír a hasadon. ha majd időseb leszel, szomorúan fogod látni, h elkezd zsírosodni a hasad neked is- valószínűleg.
2013. júl. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Két hét kicsit kevés hozzá. Nem tudjuk milyen alkat vagy és mennyire értél már meg testileg, de ha próbálkozol sokkal jobb lesz az eredmény mint ha nem csinálnál semmit. Az erősítés mellett fontos a kardió jellegű mozgás is (labdajátékok, bármi ami ilyen futkározós, hosszú és kifáraszt). Ha e mellé kevesebb édességet eszel az szintén segít. Mert nem csak az számít mekkorák a kockák a hasadon. Az számít jobban milyen vastag a zsírréteg felettük. Mindenkinek zsír van a bőre alatt, de ha vékonyabb akkor jobban átüt az izom, más néven szálkásabb leszel. 1-2 hónap alatt már látszhat a változás ha időnként erősítesz + heti 2-3szor eljársz valamilyen edzésre (foci küzdősport, bármi)
2013. júl. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Persze:) en 4evesen kezdtem úszni es 6eves korom óta kockás a hasam... Fura is volt egy picike vékony szőke kislány kocka hassal:D HAJRÁ
2013. júl. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én is 13 vagyok és nekem is ilyen a hasam de az sajna el fog mulni most azért van mert nem hízol annyira de majd később ......
2013. júl. 27. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!