Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha lefogyok, lesz kockahasam?

Ha lefogyok, lesz kockahasam?

Figyelt kérdés
173 cm,62 kg fiú, 15 éves vagyok. Na most régebben is sportoltam, jelenleg thai bokszolok. Na most a hasam alatt jól érezhetőek a kockák, a kockasorok közötti bevágás.Tudom hogy ezzel mindenki rendelkezik de itt tényleg komolyabbnak érzem a hasi izomzatom.Na most ha lefogyok látszani fog vagy mindenképp gyúrnom kell fogyás után?

2012. dec. 16. 08:37
 1/4 hypno ***** válasza:
75%

Növésben vagy, plusz tanulnod is kell. Ez erőszakos fogyasztással nem fog menni.

Most pont abban a korban vagy, amikor kissé átalakul a tested. A gyermekkorra jellemző, zsírszövettel fedett izomzatod éppen mostanában kezd előtűnni.

Ha - mint írod - rendszeresen sportolsz, akkor nincs is semmi tennivalód. Persze hasra ne felejts el gyúrni. Gondolom ez szükséges is, ha állni akarod az ütéseket.

Ne legyél türelmetlen. Kb. két-három év és jól látszanak majd azok a kockák.


(Különben meg a csajok sokkal jobban buknak arra, ha ápolt kezed és jó segged van. :) )

2012. dec. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:D bár csak ilyen válaszokat kapnék:D Viszont az baj ha például felülésezek vagy ilyesmi?
2012. dec. 16. 10:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne akarj kockahasat,a nagyon szálkás srácok nem néznek ki annyira jól. Ettől függetlenül hasazhatsz minden másnap,legyen jó erős izomzatod,masszív testfelépítésed és tökéletes leszel. Csak ne hagyd ki a lábazást mert attól sírhatnékom van :D Én lány vagyok,1 éve kőkeményen edzek,én is fekvőtámaszozok,én is bicepszezek mert egész testet kell erősíteni akkor a fiúk se hagyják ki a guggolásokat,kitöréseket :D
2012. dec. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 hypno ***** válasza:

A hasizom edzése fontos és kicsit sem baj ha csinálod.

És miként az előttem szóló is írta, minden izomcsoportot meg kell dolgoztatni, mert röhejes, amikor egy kigyúrt felsőtest alatt nyeszlet kis pipaszár lábak tilinkóznak.


Ha optikai tuningra mész akkor a legfontosabb a vádli jó alakja.


De mint mondtam a csajoknak sokkal jobban tetszik, ha ápolt a kezed.

2012. dec. 18. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!