Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Terhesen szabad e a 90 napos...

Terhesen szabad e a 90 napos diéta?

Figyelt kérdés
29 hetes terhes vagyok és magas lett a cukorterhelésen mért eredményem. 7.5, és az értékhatár 7.8 . Az orvosom diétát javasolt. Lehet e nekem ebben az esetben 90 napos diétát csinálni? Sajnos emellett még 14 kg-ot is hiztam terhessségem alatt idáig.
2008. aug. 17. 18:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Magas cukornál szénhidrátszegény étkezésre gondolnak csökkenteni kell a cukor,illetve cukortartalmú élelmiszerek péksütemények fehérkenyér ,liszt fogyasztását.Sok gyümölcs zöldség,sovány hús hal. A 90 naposban a szénhidrát napok neked nem jönnének jól.
2008. aug. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem :( köszönöm. és néha kicsit azért lehet bűnözni egy kis édességgel? Mondjuk heti 1 alkalommal?
2008. aug. 17. 18:56
 3/5 anonim ***** válasza:
szia!szerencsére még nem alakult ki nálad a terhességi cukor, így elég, ha csak odafigyelsz egy kicsit az étkezésedre.A 90 napos diétát nem javaslom! ehetsz mindenből,csak módjával és heti egy édességtől még nem lesz baj :)))
2008. aug. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat!
2008. aug. 17. 19:42
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem ne egyél édességet.

Keress fel egy dietetikust az tud neked segíteni a diéta betartásában. Egyébként úgy működik ahogy az első válaszoló írta.

Diet.

2008. aug. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!