Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 90 napos diétát lehet kevesebb...

90 napos diétát lehet kevesebb napig csinálni? Pl.30?

Figyelt kérdés

Sokan dicsérik a környezetemben, és én is utánajártam a dolgoknak, de elgondolkoztam,hogy ha belekezdek végig kell 90 napig csinálni,vagy abba lehet-e hagyni?

Köszi a válaszokat :)


2014. dec. 30. 00:05
1 2
 1/19 anonim válasza:
12%
szerintem ha egyszer elkezted és elhatároztad h lefogysz ne hagyd abba
2014. dec. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
0%
2 hét alatt a vizhajtó dinnyediéta
2014. dec. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a 90 napos baromságot 1 napig sem kellene erőltetni, egyáltalán nem megalapozott. Életmódot kell váltani, ezeknek a bizonyos fogyókúráknak nem marad meg az eredménye, fele annyi idő alatt visszahízod, amit kínkeservvel sikerül leadni.
2014. dec. 30. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
25%
nézzétek betegnek én 60.napot koplaltam leadtam 20.kg ot de ez mellett tornaztam és most már konyebbnek érzem magam sokkal így konditerembe járok és az alakom is egyre jobb a mínusz nem jött vissza..:) szóval ha van kitartasod és akaratod és utána is sportolsz akkor nem fog vissza jönni semmi:) de ha aztán zabalsz megint vagy jobban mint előtte akkor a duplája jön majd vissza..:/
2014. dec. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Persze, ez lesz a pl. 30 napos diéta! :D


De akár okosan és jól is lehetne enni, mondjuk 30 napig ugyan ennyi erővel :)

2014. dec. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Lehet csökkenteni az időtartamot, de akkor már nem 90 napos. Amúgy, ha nem jár életmód váltással a diéta, akkor nem sokat ér. A legtöbb diétázó beleesik abba a hibába, hogy amikor eléri az áhított súlyt, abba hagyja a diétát (mondván, már nincs szükség rá), és visszatér a régi étkezéséhez. De közben a szervezete átállt takarékosabb üzemmódra, és a fogyasztott ennivalód duplán hasznosítja. Tehát hízni fognak. Nem önsanyargatással kell fogyni, többen megírták már az étrendváltást, és sportot.
2014. dec. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
33%
lehet kevesebb napig. Ha megvan a kívánt eredmény ugyanannyi napig amíg a fogyókúra tartott délelőtt érdemes továbbra is csak gyümölcsöt enni. Akkor tartós is lesz az eredmény.
2014. dec. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
82%

Mondjuk 90 napos diéta olyan, hogy 30 nap alatt is lehet hízni vele :)

Erősen szénhidrát túlsúlyos táplálkozás, a cukorevés meg együtt járhat bizonyos dolgokkal :)

2014. dec. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, utánanéztem kicsit jobban, nem fogok belekezdeni, inkább dietetikushoz fordulok,hogy írjon nekem étrendet. Köszi a válaszokat :)
2014. dec. 30. 14:21
 10/19 anonim ***** válasza:
12%

Mert a dietetikusok szimpatikusabbak?


Élelmiszeripari óriásvállalatok támogatják az amerikai dietetikusok szervezetét, kocakóla és társai. A magyar szervezet (MDOSZ) őket majmolja, egyébiránt ilyen magyar édességgyártók támogatják a mdosz-t is.


Tehát.. szóval tőlük érdemes akkor tanácsot kérni?

2014. dec. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!