Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Fogyókúrák » 90 napos diéta

A kérdés

Bírjátok tartani a napi minimális 2L folyadék bevitelt?

Ilyankor télen örülök ha 1L tiszta víz folyadékot megtudok inni, ez baj? Az orvosom mondta , hogy sürű a vérem , mert kevés folyadékot iszom, de ha többet képtelen vagyok inni, képes vagyok kihányni.

Tik hogy vagytok ezzel?

2010. febr. 16. 10:51  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Én folyamatosan szomjas vagyok,napi 4-5 litert iszom,sokszor egyszerre 1 litert. Nem értem azokat,akik nem tudnak inni. Egyetemista vagyok.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 11/18Időpont 2010. febr. 16. 12:06 Privát üzenet
én is "rossz"ivó voltam,de szépen fokozatosan megtanultam rendesen inni.most már 1,5-2l mentes víz lemegy egy nap.Ez nálam hatalmas dolog.Amúgy én a narancsbőr miatt kezdetem el inni:))

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 12/18Időpont 2010. febr. 16. 12:17 Privát üzenet
Én is megiszom a napi 3 literemet. A párom is próbálkozik, de hülyén csinálja. Napközben nem iszik semmit, amikor hazaér a munkából, akkor egyszerre akar letolni egy liter vizet. Persze, hogy hányingere lesz tőle. Mondtam, hogy rakjon maga mellé egy 2 literes vizet, és óránként igyon meg két decit. Az már elég lenne.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 13/18Időpont 2010. febr. 16. 13:56 Privát üzenet
Nem gond, ennyit simán megiszom. :-) A levest is bele lehet számolni.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 14/18Időpont 2010. febr. 16. 14:03 Privát üzenet

Igyál teát üresen. Bármilyet. Kb. 1 hét, mire megszokod, hogy nincs benne cukor meg citrom, de utána kifejezetten vágyni fogsz rá ilyen hidegben. Nagyon segít, ha kicsit kókadt vagy.

Az ízesítettek nagyon jók, lehet változatosan inni. Ha zöld teát iszol, az segíti a fogyást. A gyümölcsösek nagyon finomak, van ribizlis, áfonyás, mandarinos stb.

A válasz 84%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 15/18Időpont 2010. febr. 16. 14:26 Privát üzenet
Folyamatosan lassan emeld az adagot napi fél decivel igyál mndig többet, számold bele a levest is egyél magas víztartalmu zöldségeket pl brokkoli,kelbimbó, uborka stb gyümölcsöket plnarancs, ananász, alma,kiwi, stb ezek is számítanak.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 16/18Időpont 2010. febr. 16. 14:43 Privát üzenet

Huh, én télen 2-3 litert iszom naponta, kevesebbet nem bírnék. De nyáron 1x egy nap volt már h megittam 8(!) liter vizet, pedig nyáron is átlagosan "csak" 4-5 litert szoktam.

13/L

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 17/18Időpont 2010. febr. 16. 14:56 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Akkor csak én iszok ilyen keveset?

Akkor muszáj lesz kevesével kortyolgatni.

Köszi mindenkinek, hogy válaszolt a kérdésemre!-)

# 18/18Időpont 2010. febr. 16. 16:32 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Minimális folyadék a Douglasban 4 hetesen rosszat jelent? Mitől lehet?
Minimális folyadék a méhben, ez lehet nagyon korai terhesség?
Douglasban minimális hasűri folyadék mit jelenthet? Hüvely uh-n látták.
Fáj a cicim és minimális átlászo folyadek inkább nedvedzes érezhetö ha tapizom. Lehet ez a terhesség jele? +eddig jo volt akartam babat nem jött, most meg sok rossz történt...
Folyadék napon lehett inni süritett paradicsomot? Vagy aznap csak vizet lehett inni?
Mit jelent, hogy minimális folyadék van a dougesba? Hüvelyi uh-n írta a doki a papírra, meg azt, hogy a Endom:13,4mm.

Kérdések a Fogyókúrák rovatbólKérdések a 90 napos diéta rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!