Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Bírjátok tartani a napi...

Bírjátok tartani a napi minimális 2L folyadék bevitelt?

Figyelt kérdés

Ilyankor télen örülök ha 1L tiszta víz folyadékot megtudok inni, ez baj? Az orvosom mondta , hogy sürű a vérem , mert kevés folyadékot iszom, de ha többet képtelen vagyok inni, képes vagyok kihányni.

Tik hogy vagytok ezzel?


2010. febr. 16. 10:51
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Én folyamatosan szomjas vagyok,napi 4-5 litert iszom,sokszor egyszerre 1 litert. Nem értem azokat,akik nem tudnak inni. Egyetemista vagyok.
2010. febr. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
én is "rossz"ivó voltam,de szépen fokozatosan megtanultam rendesen inni.most már 1,5-2l mentes víz lemegy egy nap.Ez nálam hatalmas dolog.Amúgy én a narancsbőr miatt kezdetem el inni:))
2010. febr. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is megiszom a napi 3 literemet. A párom is próbálkozik, de hülyén csinálja. Napközben nem iszik semmit, amikor hazaér a munkából, akkor egyszerre akar letolni egy liter vizet. Persze, hogy hányingere lesz tőle. Mondtam, hogy rakjon maga mellé egy 2 literes vizet, és óránként igyon meg két decit. Az már elég lenne.
2010. febr. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem gond, ennyit simán megiszom. :-) A levest is bele lehet számolni.
2010. febr. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
84%

Igyál teát üresen. Bármilyet. Kb. 1 hét, mire megszokod, hogy nincs benne cukor meg citrom, de utána kifejezetten vágyni fogsz rá ilyen hidegben. Nagyon segít, ha kicsit kókadt vagy.

Az ízesítettek nagyon jók, lehet változatosan inni. Ha zöld teát iszol, az segíti a fogyást. A gyümölcsösek nagyon finomak, van ribizlis, áfonyás, mandarinos stb.

2010. febr. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Folyamatosan lassan emeld az adagot napi fél decivel igyál mndig többet, számold bele a levest is egyél magas víztartalmu zöldségeket pl brokkoli,kelbimbó, uborka stb gyümölcsöket plnarancs, ananász, alma,kiwi, stb ezek is számítanak.
2010. febr. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Huh, én télen 2-3 litert iszom naponta, kevesebbet nem bírnék. De nyáron 1x egy nap volt már h megittam 8(!) liter vizet, pedig nyáron is átlagosan "csak" 4-5 litert szoktam.

13/L

2010. febr. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Akkor csak én iszok ilyen keveset?

Akkor muszáj lesz kevesével kortyolgatni.

Köszi mindenkinek, hogy válaszolt a kérdésemre!-)

2010. febr. 16. 16:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!