Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Mitől fogynak, akik a 90...

Mitől fogynak, akik a 90 napost csinálják?

Figyelt kérdés

Józan ésszel, ennek a diétának semmi értelme. Mégis sokan fogynak, ha ezt a módszert választják.

Én csak arra tudok gondolni, hogy képtelenség olyan kaját összedobni mondjuk keményítőnapon, amiből jóízű nagyot lehetne enni. :) vagy én nem tudom... A délig gyümölcs lenne az oka? Akkor már rögtön elmarad a reggeli péksüti, vajas kifli... És csak 1 napra szorul a szénhidrát nagy része. Vagy...?


2010. febr. 25. 22:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező: A második vagyok, köszönöm a fikázást, de nem ettem meg ezt a dumát, hanem egyetemen tanítják a dietetikusoknak, orvosoknak. Tudom, mert nekem is tanították. Már régebben is tapasztaltam, hogy ebbe a témakörbe véletlenül se jó betévedni, mert tele van primitív, agresszív vagy éppen csak szimplán rosszindulatú emberekkel. Ebben a megállapításban most ez a kérdés is megerősített, nem csak veled kapcsolatban.
2010. febr. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Pont azt írtam, hogy nem akarok senkit piszkálni, téged sem. De ne törődj vele... Viszont ha ennyire otthon vagy ebben, akkor megvalaszolhatnád ezt a sokunkat érdeklő kérdést: ha ennek a diétának a különböző tápanyagcsoportok szétválasztása a lényege, akkor hogy működhet annak ellenére, hogy a gyümölcsökben és a zöldségekben is van jelentős mértékű szénhidrát, csakúgy, mint a rizsben, amit egyesek szénhidrát-, mások meg keményítőnapon fogyasztanak? Valaminti hoz engedhet meg a gyümölcsnap kivételével bármelyiken 1 szelet kenyeret, mégha oda is írja, hogy elhagyásával eredményesebb a diéta? Ezek eléggé ellentmondásos dolgok. És nem azért, mert rosszindulatú vagyok, csak próbálok logikusan gondolkozni. De elfogadom, ha valaki okosabb nálam, sőt, meg is köszönöm, ha felvilágosítasz erről!
2010. febr. 26. 19:17
 13/16 anonim válasza:

Én ezt a diétát csinálom eddig 5 kilot fogytam, elötte mindennap megszakadtama kondiban futottam, usztam, stb mégse ment le ennyi... akor levona a konzekvenciát... mégiscsak a szétválasztásban rejlik a titka... meg a délig gyümölcsben, és nem a szendvicsekben...

és szerintem szétválasztva is jol lehet lakni.... perszevan hogy énis emgszegem, de nem sokkal, és korántsem eszek anyit mint rég de nemis koplalok...

2010. márc. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
most komolyan? melyik idióta akar izmot leadni?
2010. márc. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nekem vitt egy rendszert az életembe, nagyon elszánt voltam, és végig csinálta a 3 hónapot. Az volt a jó, h nem éheztem veszettül, és volt elég energiám a diéta a mellett az edzésekre is. Én nem fogytam izomból, sőt nagyon formás lettem. Annyit fogytam vele, amennyit kell. Nekem a diétát, a háziorvosom ajánlotta.
2010. márc. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Engem is az érdekelne, hogy aki nem hisz ebben a diétában, nem érdekli ez a diéta, az miért ír erre a fórumra, ebben a témakörben???
2010. ápr. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!