Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Mennyi időre kell abbahagyni...

Mennyi időre kell abbahagyni a 90 napos diétát, ha letelt a 90 nap?

Figyelt kérdés

Lassan letelik a 90 napos diétám, s sikerült 16 kg-tól megszabadulni. Ahol eddig olvastam, ott csak arról szól minden, hogy 90 nap, de ha letelt, mennyi idő múlva lehet újból elkezdeni? Még szeretnék fogyni kb 20 kg, hogy 100 kg körül legyek :-) Nekem ez a diéta nagyon bejött!

Köszönök minden választ előre is, és a tanácsokat is. Anita


2010. márc. 23. 12:35
 1/3 maundrel ***** válasza:
90 nap múlva lehet újra kezdeni, mivel ha letelt a 90 nap akkor további 3 hónapig kell még gyümölcsöt enni reggelire. ha letelt lehet elölről kezdeni :S:S
2010. márc. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem egy olyan megterhelő diéta, hogy ne szabadna folytatni. Fölösleges a szünet :)

Sok sikert a fogyáshoz!

2010. márc. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én már a 2.körnél járok ebben a fogyókúrában 99kg-ról most már 69.20 kg vagyok.Mindenképp hagyj ki 90napot a kúrád végén,ez idő alatt a reggelid végig gyümölcs és ha letelt kezdheted újra.Ezt is megtalálod a neten!!!!


2.KÚRA 30.NAP!!!!

2010. ápr. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!