Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért van az hogy egyszerűen...

Miért van az hogy egyszerűen nem tudom abbahagyni az almaevést?

Figyelt kérdés
egész egyszerűen bármikor bármennyit meg tudok enni belőle... árthat ez a súlytartásomnak?
2011. jan. 15. 21:39
 1/4 anonim válasza:
Én az érett mandarinnal vagyok így gyümölcsök közül. Mivel gyümölcscukor van mindkettőben ezért cukor cukor igen, hízááááááááás.
2011. jan. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%

ne fossatok már a gyümölcscukortól.. ha valóban olyan "halálos" lenne a fogyókúrára nézve nem fogytam volna egy nyár alatt 10kg-ot úgy hogy ha húson kívül bármit is ettem az gyümölcs volt (alma, barack, meggy, cseresznye, akár szőlő is (ami hűű de rossz juuuuj -.-')) és bizony ipari tételben, mert csak ne rohadjon már ránk.. :P

ja és nem, nem izomból fogytam, és emelett nem tornáztam eszeveszett módon sem. sőt, még az alkatom sem olyan.

2011. jan. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az alma szerintem pont jó nassolásnak. Edd nyugodtan.
2011. jan. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

jézusom azt hiszitek az almában "olyan " cukor van? najó ..

az almában gyümölcscukr van amitől az égvilágon semmit nem hízol. emellett nagyon egészséges stb.. ha egész nap azt eszel persze hogy megtartod a súlyod..egy alma max 30 kalória szóval smmi.

2011. jan. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!