Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Érdemes abbahagyni a fogamzásg...

Érdemes abbahagyni a fogamzásgátlót, mielőtt elkezdek fogyózni?

Figyelt kérdés
Sajnos én híztam tőle, 3 év alatt felszaladt 10 pedig ugyanúgy eszem és mozgok mint elötte.
2010. szept. 27. 15:17
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
*10 kg
2010. szept. 27. 15:18
 2/12 A kérdező kommentje:

Sokkal nehezebben fogyok, mióta szedem, azelött vigyáztam egy kicsit és le is ment 2-3 kiló, most meg semmi.

De ha abbahagyom, attól nem borul fel a hormonházartásom és nem hizok el mégjobban??

2010. szept. 27. 15:24
 3/12 anonim ***** válasza:
A húgomnak doki javasolta a tabi elhagyását, úgy fogyott 15 kilót. Tabival neki sem ment, pedig alapvetően nem amiatt hízott meg.
2010. szept. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Inkább válts gyogyszert,lehet amit szedsz,nincs jo hatással rád,egy másiktol viszont nem híznál.
2010. szept. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szerintem 3 év alatt 10 kg nem a fogamzásgátlótól van. Akkor lenne attól, ha ez 3 hónap alatt jött volna fel.

Csak lefogyni nehezebb tabi mellett. Egy másik tabi sem oldaná meg a problémát.

2010. szept. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
szedtem másikat, attól meg rosszúl voltam. LEhet nem a tabitól híztam, de nehezebben fogyok mint régen. De nem híznék meg mégjobban ha abbahagynám?
2010. szept. 27. 15:52
 7/12 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátló nem testsúlyszabályozó, ideje lenne ezt elfelejteni. Ha meg nem működik minden úgy, mint előtte, akkor már kb 2-3 hónap után cserélni kellett volna. Érdekes, nekem semmi extrát nem jelentett fogyáskor, hogy mit szedek.
2010. szept. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
de nem 2-3 hónap alatt híztam tőle, hanem évek alatt. Mondom lehet nem is attól híztam, de régebben sokkal könnyebben lefogytam, most nehezen fogyok, és nehezen bírom megállni, hogy ne egyek.
2010. szept. 27. 16:37
 9/12 anonim ***** válasza:

Mert fogyni nem úgy kell, hogy nem eszel, hanem normálisan. pl eltervezed, hogy heti fél kilót fogysz, megeszel ehhez napi 1900 kalóriát meg sportolsz valamit, és máris nem kell megállnod az evést. na? :)

[link]

2010. szept. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem csak 2 féle van,van aki 5-6 félét is kipróbál mire megtalálják neki a megfelelőt.
2010. szept. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!