Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Ezzel el erek barmit is?...

Ezzel el erek barmit is? Tobbi lent.

Figyelt kérdés

Ha napi 2 liter vizet iszok meg es megeszek egy szendvicset meg max egy kis gyumolcsot akkor mennyit fogyhatok?

arra nem vagyok kivi hogy hulye vagyok stb...tudom magamtol is hogy nem egeszseges ezert nem kell kulon leirni nekem...csak a valaszra vagyok kivi hogy mennyit fogyhatok! mellete futok,edzek stb...elore is koszi a valaszt


2010. ápr. 6. 18:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom.Egy éve két hétig csináltam a saját koplalós diétámat és utána bármilyen keveset eszel is visszajön. Utána életmódot váltottam és 4 kiló tartosan lement. És most 5 hete még egészségesen,még jobban odafigyelve, mértékkel étkezem, az édességet sem hagyom el és mégis ennyire jól még nem néztem ki. Sportolok, energiám is van rá, és nem is kinszenvedés ez az egész. Még a koplalás után se néztem igy ki, sőt akkor betegnek tűntem és úgy is néztem ki. De az ember a hibáiból tanul. Lehetnél kivétel, higgy nekem. Persze még van pár kiló feleslegem, de lassan az is eltünik.
2010. ápr. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Attól függ mennyi felesleg van rajtad de sztem heti0,5-1kg biztos.De a gyümölcsöt ne csak akkor egyél ha már nem bírod hanem azt sztem mindenképp edd meg nyugodtan.
2010. ápr. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
olyan 2-3 kg lemegy hogyha télleg úgyvan ahogy mondod :D
2010. ápr. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!