Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezzel a sportolas elerek...

Ezzel a sportolas elerek barmit is?

Figyelt kérdés

160 cm vagyok es 55 kg...

nem vagyok dagadt,semmi bajom az alakommal csak erositeni szeretnek,es max egy icit vekonyabb lenni,de ki nem?:)

elterveztem,hogy semmi edesseget nem fogk enni este 6 utan nem eszk napi 2 liter vizet iszok es reggel este futok eleinte 15 percet reggel es este szval egy nap osszesen fel orat es utana tobbet,csak dohanyzom es nem olyan konnyu es heti 3x aerobikra jarok...mennyi ido utan fog latszani?Nyarra jol szeretnek kinezni...elore is koszi a valaszt!


2010. márc. 20. 21:58
 1/1 Krisz85 ***** válasza:

dohányzol........gratula,

Egyébként ezzel nem sokat, mert a táplálkozásod alapvetően rossz még így is, nem elég pusztán elhagyni az édességet, pláne ha erősíteni is szeretnél, az este 6 után nem eszel dolgot verd ki szépen a fejedből, mert nem tudom honnét szeded, de nagyobb hülyeség csak a 90 napos diéta. A 2 liter vÍz kevés, pláne nyáron majd, törekedj hogy minden 20 kgodra 1 liter víz jusson.

2010. márc. 21. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!