Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 8napja kezdtem a fogyókúrát,...

8napja kezdtem a fogyókúrát, de mivel nagyon válogatós vagyok ezért gyakran előfordul, hogy egész nap szinte semmit nem eszek vagy csak nagyon minimális adagokat. Ha így bírom mert nem vagyok éhes hatásos lesz?

Figyelt kérdés
Az baj ha néha kihagyom a reggeli gyümölcsöt? Szénhidrát napon ha lehet enni pizzát azt csak sajt és hús nélkül eszitek?

2017. jan. 18. 12:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

90 napos a 3 szénhidrátnapjával, ráadásul koplalva és még edzel is? Te aztán elég sokat teszel az izomvesztésért így.

Szerencsétlen szervezetednek szüksége van elegendő fehérjére s persze millió más dologra is (a szénhidrát pont nem esszenciális, de nincs vele baj, csak vigyél be mást is. ha nem viszel be valami sok szénhidrátot, a szervezeted csinál másból, de a fehérjénél csak az izmaid jöhetnek szóba).


Hús nélkül simán lehet élni, a zöldség kihagyása már problémásabb, de ha egyszerűen kevés zöldséget eszel, az még működhet, ha odafigyelsz.

Viszont ha szinte csak szénhidrátot eszel, az nagyon nem lesz jó. Fehérjenapon mit eszel?

2017. jan. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
fehérje napom csirkét szoktam enni sajtal és brokkolival esetleg tojást zöldségekkel vagy joghurtot
2017. jan. 19. 12:12
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor legjobb lenne, ha minden napod fehérjenap lenne mostantól, mert akkor pont jól ennél. Megfelelő fehérjebevitel és rostban gazdag szénhidrátforrások. Nyilván némi zsír úgyis megy vele, olívaolaj meg hús formájában.
2017. jan. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!