Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Mit tegyek alig tudok ellenáll...

Mit tegyek alig tudok ellenállni? ---->többi lent

Figyelt kérdés

Holnap lesz egy hete hogy csinálom ezt a 90 napos diétát, de eleinte jol ment , de most már alig birok ellenállni a finom ételeknek,(sültkrumpli, palacsinta , gulyás leves stb...)

:(

Mit tegyek hogy kibirjma ezt a hátra lévő jó pár hetet?

:(

Légyszi segítsetek.



DIÉTA ELLENZŐK ÉS GÚNYOLÓDÓK KIMÉLJENEK.!!


2010. máj. 6. 19:00
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
vicc
2010. máj. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mi vicc??
2010. máj. 6. 19:05
 3/6 A kérdező kommentje:
:O:O
2010. máj. 6. 19:06
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyél 2 lekváros palacsintát, nem a világvége, de ne többet :)
2010. máj. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A 90 napos diéta eleve gáz, a tápanyagok szétválasztása egy teljesen idióta dolog. Ráadásul ebben a förmedvény diétában lehet enni mindent, csak más napokon. Ezért írtam, hogy vicc, hogy mit nem bírsz vajon ki? Én évek óta havonta ha egyszer eszem valami édességet... vagy még azt se, csak valami rántott sajtot, vagy egyéb zsíros, cukros dolgot. És semmi gondom.
2010. máj. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem se túl jó a 90 napos...a kérdésedre válaszolva,én ilyenkor mindig belenézek a tükörbe,hogy milyen dagadt vagyok és ez erőt ad nem megenni a csábító falatokat!!
2010. máj. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!