Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az a helyzet hogy volt már...

Az a helyzet hogy volt már hogy leadtam 12 kilót de aztán visszahíztam, és most amióta visszahíztam mindig el határozom hogy le szeretnék fogyni, de valahogy sosem sikerül mert csábítanak azok a finom ízek. Hogy lehetne a csábításnak ellenállni?

Figyelt kérdés
2011. okt. 15. 10:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon nehezen,bővebben : nagyon-nagyon nehezen.
2011. okt. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

úgy, hogy egészségesen táplálkozol, és finom dolgokat eszel?

egyébként ha 12 kg fogyás-tömegelés így megy neked, akkor igen profi lehetsz, hogy csináltad múltkor? testépítesz hogy visszaszedted?

2011. okt. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát,nem... Amikor le fogytam 12 kilót akkor valami ösztönözött... Pontosabban valaki... Csak az a helyzet ha ez a valaki egy idő után le se sza*ja a fejed akkor nehéz...
2011. okt. 16. 09:25
 4/4 anonim ***** válasza:

milyen gyakran visszajön az örök probléma.. "Mi értelme az egésznek?"

miért csináljuk? van értelme az életnek? látod, te elhatároztad hogy lefogysz, valaki miatt. akkor neked volt célod, valaki értelmet adott az egésznek. de minél idősebb leszel, elvileg rájössz, hogy nem élhetsz valakiért. én azt hiszem arra jöttem rá, hogy egyedül annak van értelme, ami szórakoztató..

2011. okt. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!