Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 16 éves vagyok. A 90 napos...

Bóna Barbara kérdése:

16 éves vagyok. A 90 napos diéta megfelelne nekem? 15 kilót szeretnék leadni.

Figyelt kérdés
2010. máj. 23. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
90 napos eszetlenség helyett inkább kezdj sportolni...úszás, séta, bringa, majd ha kissé fittebb leszel, akkor futás....
2010. máj. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Hidd el, hogy nem ér semmit, ha most egy ilyen "szuper és megbízható diétába" kezdesz.. Énis 16 éves lány vagyok,és tavaly nyáron sportoltam rendszeresen, ettem napi 4szer rendesen, és lefogytam 18 kilót...De nem azzal,h salátát rágcsáltam napi egyszer...
2010. máj. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
sportolás, egészséges életmódra váltást ajánlanám:)
2010. máj. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem kell diétázni!nem azt mondom,h nyugodtan egyél mindenféle gyors kaját hanem sok gyümölcs,zöldség és mozgás!!!nem kell koplalni nem egészséges főleg ilyen korban ,mert fejlődsz szal még fogsz majd fogyni is hízni is...
2010. máj. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én is 16 éves voltam, mikor csinátam és 13 kilót fogytam. Van pár barátnőm is aki megcsinálta, nekünk semmi bajunk nem lett, de ugye nem vagyunk egyformák. Szerintem elkezdheted, aztán ha valami bajt éreznél abbahagyod.
2010. máj. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!