Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Úgy elfogyhatok ha -közbe...

Úgy elfogyhatok ha -közbe engedték egy sütit?

Figyelt kérdés

Tudom tudom mielőtt elítélnétek hogy ha fogyni akarok tilos a péksütemények fogyasztása stb stb

Tudom! Így lenne a rendjén de én amúgyis az a fajta típus vagyok higy nem birok ellenállni tehát 3 napontba becsúszik valami édesség de ennek ellenére nem fogyasztók rég kenyeret cukros üdítőket elhanyagoltam

És így us a kalória bevitelem csökkentettem próbálok úgymond "egészségesen" táplálkozni de emellett mondtam 3 naponta becsúszik valami

Fogytam is 1 hónap alatt 3 kilót

Napi szinten 2,5 l vizet iszok meg!

Így le lehet fogyni ha édességét is eszek nem sokat csak keveset

?? Értelmes es.megerto emberek válaszára vagyok kíváncsi:)

70 kilóról indultam :)



2017. nov. 7. 17:22
 1/7 A kérdező kommentje:

Bocsánat a helyesírásért! Siettem

"Úgy lefogyhatok ha közbe megeszek egy sütit?"

2017. nov. 7. 17:23
 2/7 anonim válasza:
Ha 1 hónap alatt 3kg-t fogytál akkor nem értem a kérdésed.
2017. nov. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kalóriadeficit!
2017. nov. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
heti egy süti bőven belefér
2017. nov. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
-.- nem akkor fogsz fogyni, ha csak zöldséget meg húst eszel...nutellán is lehet élni...csak azért nem ajánljuk mert nem laktat és egészségtelen...de ettől még ha csak annyit eszel belőle amivel nem léped át a kereted akkor fogyni fogsz.
2017. nov. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!


A fogyásnak két oldala van: mennyi kalóriát viszel be, és mennyit használsz el. A mennyit viszel be szempontjából mindegy, hogy párolt répa vagy süti, persze sütiből nehezebb kevesebbet, mert hamar megéhezel utána. A mennyit használsz el viszont már sokkal bonyolultabb kérdés. Olvastam egy kutatást, ahol úgy találták, hogy a szénhidrát, és különösen a finomított szénhidrát úgy befolyásolja a szervezetet, hogy próbáljon takarékosabban működni. Nem biztos, hogy ez az eredmény korrekt, de gyanús, hogy nem teljesen mindegy, mit eszel. Ráadásul az se mindegy, hogy izom vagy zsír fogy rólad.


Mindent egybevetve ha egy hónap alatt fogytál 3 kilót, akkor valószínűleg minden rendben. Lehet így is fogyni, pláne ha sportolsz is rendszeresen. De azért ha a következő hónapban megáll a fogyásod, akkor próbáld meg ezt a süti-dolgot csökkenteni. A kakaós csigát el is lehet felezni, és akkor mindjárt csak feleannyi cukor :-)

2017. nov. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 TXCowboy ***** válasza:
Na és miből áll az az "édesség"? Ez lehet diabetikus lekvár, de lehet egy "sima" csoki is, nem mindegy. Minden az összetevőkön múlik! Lehet enni bármit, ha az olyan összetevőkből van, akár még sütit is. Vannak diétás receptek fitness oldalakon nézz szét.
2017. dec. 27. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!