Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúra alatt milyen csokit...

Fogyókúra alatt milyen csokit engedtek meg magatoknak?

Figyelt kérdés
Kérlek, csak olyan írjon, aki nem vonja meg magától, olyan ne, aki szerint az nem fogyókúra. Én speciel sport szeletet eszek, ha úgy adódik, az mindig belefér a napi keretembe. Nektek melyik ez a csoki? Melyik a legkevesebb kalóriát tartalmazó szerintetek?

2016. okt. 15. 19:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

a lidl-ben kapható J.D.Gross 81%-os étcsokit eszem

a tejcsokiról leszoktam, mert az leginkább cukor, semmi több

2016. okt. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Hát ha ízre mész(finom tejcsoki ne 80 %-os étcsoki legyen) akkor mindegy mindegyik sok kcal_t tartalmaz, meg egy kicsike szelet mindenképp belefér csak a kicsike legyen kicsi és csak egyszer egy nap
2016. okt. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
62%

Én normális csokit, a 80%-os nekem nem csoki, hanem vajas kakaópor. HA csokira vágyom, akkor egy-két kis kockát eszem az édes csokiból, utána jó ideig nem kell több. Régebben a 80%-osból hiába ettem, ugyanúgy kívántam továbbbra is, ezért semmi értelme.


Mellesleg az sem kevesebb kalória, szóval akkor már maradok a rendesnél.


100 g tejcsoki 587 kcal, 100 g 80%-os meg 598 kcal.

2016. okt. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én kombinálom. Hol étcsokit, hol tejcsokit, 1-2kockát naponta.
2016. okt. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én 3 éve eszem minden reggel 1 kocka 99% csokit a dugóban... amúgy 2-3 havonta 1 kindertojást esetleg fagyizom egyet... néha cukrászdába megyek és eszem 1 krémest vagy lúdlábat.
2016. okt. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Sajátot, a kalóriatartalma nem érdekel, a szénhidrát annál inkább. Amilyen keveset eszem belőle, az is majdnem mindegy, így az ízre koncentrálok s xilitet használok, nem jóval szénhidrátszegényeb dolgokat. A kakaóban úgyis van ch.

A cukrot kerülöm, a normál 60-70%-os csoki nem fér bele, ha egyszer van alternatívám, a durvább pedig nem ízlik. A sajátomban kb. 30% kakaópor van, nagyon durván kakaós, viszont kakaóvajat nem tartalmaz, nem igazi csoki. Nem baj, nekem jó.


Kis mennyiségben befér, több nem kell, de ha nagyon, nagyon elszánt vagyok és a zsírt is minimalizálom, akkor jön a konjaclisztes csokipuding, amiben kalória is alig van. Nekem a kakaó számít, a csokit is a kakaó miatt szeretem, így ez remek megoldás.

Bár nekem a kávé is alternatíva, max. több kakaót teszek bele (egy keveset pedig mindig)...


Ma már általában nem fogyok, de erről nem a csoki tehet. A fogyásom alatt is napi szinten ettem, remekül befért a többi extrém kalóriadús ételem mellé.

2016. okt. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát, én is úgy vagyok vele, hogy az igazán finom csokik kb. mind többek, mint 550 kcal 100 grammonként, szóval kb. mindegy, melyiket eszem, amit épp megkívánok, csak azért nyilván ritkán, meg keveset.
2016. okt. 16. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Lightos csokit még nem is láttam soha. Ahogy már írtam, arra nekem a konjaclisztes puding van. Bár kakaót is iszom néha.

De mi a gond a kalóriákkal? Azzal működünk, úgyis ennünk kell. Nyilván sok csoki elveszi a helyet a fontosabbaktól, de 1-2 kocka miért ne férne bele? Vagy akár sokkal több, ha a kalóriakeret nem olyan apró s így is beviszi az ember, amit kell? Energiát ad s azért némi egyebet is, a kakaóban van nem kevés magnézium, vas... Persze 1-2 kockánál ez nem számottevő, de attól még van benne. Amennyire szeretem a kakaót s amilyen az étrendem, nálam már fontos magnéziumforrásként képes funkcionálni egyes napokon.

2016. okt. 16. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én M and M-st szoktam enni, 17 db cukorka 93 kalória az senkinek nem vág oda.
2016. okt. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Vannak paleo, vegán, diabetikus csokik, amikben 380/410kcal van 100 grammonként. Eszméletlenül finom! Én ilyet a tescoban találtam: [link]
2016. okt. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!