Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Súlytartáson vagyok, mennyire...

Súlytartáson vagyok, mennyire fér bele az édesség? Hogyan oldjátok meg? Mit engedtek meg magatoknak, mit nem?

Figyelt kérdés

Nagyon édesszájú vagyok, és 30 kg-ot fogytam.

Most, hogy 66 kg lettem a 178 cm-hez, úgy gondoltam, hogy súlyt fogok tartani, és az étrendembe vissza szeretném venni MÉRTÉKKEL az édességet.

A csoki az nem igazán hiányzik, mert azt megoldom egy cukormentes müzli szelettel, de a sütemény az más.

Anyósomékkal élek, és ő már idősebb, nagyon sokszor süt finomabbnál finomabbakat.

A fogyókúra alatt párszor a kínok-kínját álltam ki, hogy ne kóstoljam meg, de mivel mostmár elértem a célom, szerintem ehetnék belőlük 1-2 db-ot, attól nem híznék meg.

Amúgy a mozgást sem hagytam el, csak nem napi szinten teszem, hanem minden másnap.

Így jó lenne?

Ti hogyan csináljátok?



2012. aug. 2. 16:46
 1/2 anonim ***** válasza:
2012. aug. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

teljesen jó amúgy be is tudod illeszteni pl

zabkása kakaóporral, fahéjjal, lekvárral, rum, vaniliaaroma

darált zabpehelyből lehet készíteni kókuszgolyót meggyel

teljes kiőrlésű száraz kifliből, sovány tejből mákosgubát

barnarizsből sovány tejből, gyümölcsökből tejberizs

túrógombócot közepébe barck darált zabkorpába forgatva joghurtos öntettel

tönkölylisztből magvas pogácsát, magvas rudat stb

2012. aug. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!