Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Szénhidrátnapon amikor kötelez...

Szénhidrátnapon amikor kötelezően meg kell enni azt az egy szelet főzőcsokit, én a tejes fajtáját eszem, mert nem szeretem az étcsokit. Nagy hiba?

Figyelt kérdés
2008. okt. 24. 08:56
 1/2 anonim ***** válasza:
dehogyis...vegulis nem irja milyen csokit egyel,olyant eszel amilyent akarsz:P en is tejest ettem szenhidratnapon legtobbszor:D
2008. okt. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
rossz hír: fontos,hogy szénhidrátnapon főző-vagy étcsokit egyél ugyanis annak magas a kakaótartalma és ez segít az esetleges allergiák fellépésének megelőzésében. ezt a kis csokit nem amiatt kell enni,hogy végre bűnözhess:) a tejcsokinak alacsony a kakaótartalma,tejet vagy tejport tartalmaz és magasabb a cukortartalma is,ráadásul semmi funkciót nem tölt be így a diétában.
2008. okt. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!