Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Hogyan tudnek gyorsan lefogyni...

Hogyan tudnek gyorsan lefogyni (2-3 ho) 4-5 kg-ot?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 15 éves lány vagyok 175cm 55 kg szeretnek 50kg lenni. 64 kg voltam meg tavaly nyáron és azóta fogytam viszont már nem nagyon tudok tobet. Kérlek valakinek valami ötlete? Sajnos edző terembe nagyon nincs idom elmenni :(

Válaszokat előre is koszi :)



2018. febr. 11. 10:20
 1/4 anonim válasza:
Az 175-höz a 55 az teljesen jó!!! Talán még kevés is! Hacsak nem modell akarsz lenni, akkor ne fogyj tovább, mert az nagyon nem szép, ha valaki egy élő vállfa!!!
2018. febr. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazából modellkedni szeretnek:) és azért szeretnek meg fogyni
2018. febr. 11. 12:15
 3/4 anonim ***** válasza:

175centihez az 55kg kevés!


Modellkedésnél a körméretek számítanak, a fotogenitás, hogy jól tűrd, ha tárgyként kezelnek, a hideget és meleget, a rengeteg sminket stb.

2018. febr. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
17%

Milyen szép is lenne, ha a kérdésre válaszolnánk és nem fogadatlan prókátorkodnánk és osztanánk az észt. Hogy a kérdezőnek mi a sok vagy a kevés, az ő döntése. Ha fogyni akar, mindegy, mi mit erősködünk itt. Legfeljebb leáll a menszesze, szívproblémái lesznek ilyen fiatalon vagy elájul - de akkor is ő fog dönteni.

Én csak kb. 18 éves koromtól fogyókúrázgattam, az biztos, hogy akkor még elég gyorsan le lehet dobni a kilókat. Szóval... én nem nagyon tudok értelmes diétát kitalálni neked, hiszen minden test más és más. Az enyém mondjuk ki nem állhatja a tejet és az élesztőt, kenyeret, csak rájuk nézek és felkapok pár dekát. Az sem érdekli, ha "teljes kiőrlésű" - valljuk be, az a teljes kiőrlésű, amit otthon csinál és őröl az ember :-D . A többi csak parasztvakítás. Vagy külföldön kell venni. A húsfélével viszont (ha nem keverem semmi mással) én jól karban tudom magam tartani. Persze, az sem lenne így egészséges, szóval mindig ott van mellette valamiféle zöldség. A gyümölcsök cukortartalma ilyenkor nem biztos, hogy jól jön - bár egészségesek, az biztos. De képesek hízlalni! Ilyen mértékű fogyásnál én nagyon ajánlanám (annak ellenére, hogy írtad, nincs időd edzőterembe menni), hogy inkább valamiféle mozgással folytasd a fogyókúrádat. Busz helyett pár megálló séta vagy könnyű futás. Vehetsz Skatchers cipőt is, nekem az van és tényleg sokkal izmosabbá tesz, mintha egyszerű sportcipővel tennéd meg azt a pár kilométer sétádat vagy csak úgy a napi járkálásodat a suliba. Ugyanakkor ha van kb. 2 hét szabadidőd valamikor, akkor elkezdheted a 90 napos diétát. Azért kell otthon lenned az első időben (lehet, csak max. 7 nap), mert az új rendszert utálja a test és sokszor fogsz a mellékhelyiségbe szaladgálni. Suli mellett ez ugye, kicsit ciki lenne. Szóval én anno kipróbáltam (már untam az összes többit) és láss csodát: az összes háj eltűnt rólam, egészségesebb, frissebb lettem tőle, mindent ettem, csak nem kevertem, szóval megterhelő sem volt. Annyira bejött, hogy 3 hónap helyett 2 és fél évig csináltam.

2018. febr. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!