Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Hogyan lehetne 90 nap alatt...

Hogyan lehetne 90 nap alatt gyorsan lefogyni?

Figyelt kérdés

2015. jan. 22. 01:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

heti fél-1 kilót tudsz egészségesen fogyni.

egyébként sima szálkásító diétával,amiben 2 hetente csökkented a szénhidrátot és végzel heti 5-6,1 órás aerob edzést.

2015. jan. 22. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
19%
citromos víz, égeti a zsírt, vagy ha tudsz mozogj sokat, én is ezt teszem:) mellette meg beveszem az mzt-t, így könnyebb a fogyás:)))
2015. jan. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:

Ha egyébként egészséges vagy, nincs cukor problémád, stb.,kipróbálhatod az én módszeremet. Az első naptól minimumra csökkented a szénhidrát beviteledet, helyette bármi mást ehetsz, mennyiségi megkötés nélkül, de ésszel!

Mindennap kell fehérjét enni, hogy az izomtömeg a lehető legkevesebbet csökkenjen,ill. kötelező valamennyi testmozgás ugyazezen ok miatt!

Ha az izomtömeged túl gyorsan csökkenne, növeld a testmozgást, és a fehérjebevitelt!

Zöldségek közül az alacsony szénhidrát tartalmúak jöhetnek, a gyümölcsök közül ugyanígy.

Amiből jól lehet lakni: savanyú káposzta, sóska, spenót főzelék, paradicsomos káposzta, tökfőzelék, stb.

Feltét kell, tojás, nem zsíros hús, sajtfélék.

Jó közban a gazdagabb ásványvíz, vitamomkomplexek.

Édesítőszerrel készíthetsz édességeket, pld. zselé zselatinnal, cukormentes szörpből.

Az édesítőszerekkel azért ne bánj túl gazdagon, de a kúra alatt használhatod őket.

A szénhidrátot fogd minél rövidebbre, ha tudod gyakorlatilag nullára (akkor is fog "bemenni" valamennyi, a zöldségekből, gyümölcsökből)

Az elején egy - két nap után jelentősen javul a közérzeted, ehetsz ,jól lakhatsz, kevesebbet is fogsz kivánni!


Sok sikert!

( 1-2 kg/hét -nél többet ne fogyj! )

A kúra végén, nagyon lassan térj vissza a szokásos étkezéshez, mérd közben a súlyodat, ha elkezd visszajönni, ismételheted a kúrát, ill. a kúra és a szokásos étkezés közötti átmenetben határozd meg magadnak az ideális arányt!

2015. jan. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
45%

Éhezz! Az emberi szervezet akár 120 napot is de volt példa többre is!! Kibír ennivaló nélkül!! Tuti a fogyás, és a komoly betegség is!!

Álj neki mozogni de minden egyes nap!

Csökkentsd az ételadagokat! Nem kell kevesebbszer vagy mást enned! Egyszerüen csökkentsd a felére és kész.

A gyors kaját meg abszolút hagyd el!

2015. jan. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
70%
vizsgaidőszak :D csodákra képes :D
2015. jan. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 szekihu válasza:
0%
90 napos (szétválasztó) diéta. Minden délelőtt csak gyümölcs, aztán egyik nap ebédre és vacsira szénhidrát, másik nap keményítő, harmadnap fehérje, negyedik nap gyümölcsnap, és ezt ismételgeted. A neheze abban van, hogy pl szénhidrát napon ehetsz tésztát, de természetesen hús/tejföl/sajt stb nélkül, mert azok fehérjék (én pesto szósszal szoktam), szóval itt felesleges róla oldalakat írnom, olvass utána, rengeteg helyen vannak receptek. Éhes sosem voltam, viszont 10 kilót leadtam (30F, 175cm, 89ről 79re)
2015. jan. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 hanter válasza:
25%
Az evés egy szokás, részben le is lehet róla mondani, normálisan egy ember háromszor annyit eszik, mint amire szüksége van. A reggeliről örökre le kell mondani, napi egy-max. két étkezés bőven elég. A lényege a gyors diétának, az elején drasztikusan össze kell szűkíteni a gyomrot, hogy a kényszeres éhségérzet megszűnjön. Azt javaslom, hét napig ne egyél semmit, ha megéhezel, igyál meg egy sört, ha nem bírod az alkoholt, igyál alkoholmentest. Napi 3-4 sörrel teljesen megszűnik az evéskényszered, egy hét alatt pedig annyira összeszűkül a gyomrod, hogy utána a diétát fel sem veszed. Hét nap után menj át vegába, teljes kiőrlésű kenyér, oliva olaj, saláta, zöldségek, zöldség turmixok, gyümölcsturmixok, olajos magok, savanyú tejtermékek, főzelékek, ha fizikailag igénybe vagy véve, akkor tojás, ha nem, nem. Diéta alatt kerüld az aktív sportot, a túlmozgást. Meg fogsz lepődni az eredményen. Ha van valami betegséged, a fenti módszerrel három hónap alatt annak is búcsút mondhatsz.
2015. jan. 25. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Tomcsi86 válasza:
75%
Üres pénztárcával és üres gyomorral napi 8-12 óra fizikai meló annyi pénzért, hogy a családod után neked csak 1-2 kenyérmorzsa jusson, elég jó megoldás. Ajánlanék neked ilyen helyeket, de ez itt nem a reklám helye!
2015. jan. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
koszonom mindenkinek.
2015. jan. 27. 19:08
 10/17 anonim válasza:

Én is a 90 napos szétválasztó diétát csinálom. Moat kezdtem a 4. Hetet és -6 kg nál tartok. Heti kétszer zumbázok mellette. ( több nem fér belw, mert van egy 1 éves lányom)

Van egy könyvem is erről, ha gondolod kedves kérdező, akkor irj üzit és elküldöm Neked. Nagyon jó könnyű gyors receptek vannak benne. És ahogy már irták tényleg nem éhezel. :)

2015. jan. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!