Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Szénhidrátnapon lehett enni...

Szénhidrátnapon lehett enni lángost? Persze csak naturba sajt és tejföl nélkül?

Figyelt kérdés
2010. jún. 9. 18:21
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
14:49-esnek: 49 éves vagyok, ezzel a módszerrel 12 kg-t fogytam nem egészen 6 hónap alatt.Szerintem a buta mint a tök, az te vagy, ha így látatlanban ítélkezel.Sőt mi több..ezt az általad közölt véleménynyilvánítást én nem "buta mint a tök"-nek ítélem, ez már bunkóság.
2010. jún. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 clint ***** válasza:

nos pedig ez a módszer bizonyitottan egy hülyeség..

És amugy nem is hiszem, hogy pont emiatt a módszer miatt fogytál, sztem bármilyen módszerrel lefogyhattál vna...

Pl a konditeremben a legtöbb nő, arra panaszkodik, hogy próbálta ezt a diétát és csak hízott. Ennyi.

2010. jún. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
66%

Lángos evéssel fogytál?

Hazudsz!

vagy....

2010. jún. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Nem a lángos evéstől lehet fogyni, hanem a 90 napos diátával. Több ismerősöm is van, akik látványos eredményeket értek el vele, és tartják is a súlyukat. Még én is fogytam 2-3 kg-t, pedig 60 nap után feladta, mivel pajzsmirigy gondom van, és amig azt nem sikerül beállitani, addig az orvos szerint kevés az esélyem a fogyásra.

Aki nem hisz benne az ne csinálja, de azért nem kéne mindenkit lebunkózni, aki legalább próbál lefogyni.

2010. jún. 13. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 clint ***** válasza:

A fogyás a tested becsapása miatt van, és leginkább izomból fogysz a testzsírszázalék marad, attól, hogy vékonyabb vagy ez nem lesz egészséges, feszes sportos meg pláne nem...

Ennyi erővel már cigaretta diétát is ki fognak találni nemsokára....

2010. jún. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

még mindig a 49 éves vagyok. Végig csináltam a 90 napos diétát, lángost is ettem ez idő alatt, többször is, normál méretűt, ahogyan a kérdező kérdezte, tejföl és sajt nélkül.

A diéta után -most már 5. hónapja- a szétválasztás elve szerint (ami ugye a 90 napos alapja is) étkezem.A 90 napos alatt ( lángos evéssel együtt is!!!) 12 kg-t fogytam, a sulyomat (lehet hazugnak nevezni, vagy tök hülyének) de akkor is tartom.Nem híztam egy grammot sem, és ezt csak az tudja igazolni, aki veszi a fáradtságot és betartja a szabályokat, ha elkezdi az életmód váltást, be is fejezi. Aki nem, az pedig pocskondiázzon, hitetlenkedjen,nevezzen aminek akar, én akkor is sokkal jobban érzem magam a bőrömben, 84 kg-ról 72-re fogyva bő fél év alatt, különösebb megerőltetés nélkül.

Na , pá!

2010. jún. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Sztem ha a leírásban az van,h 1 adag pizza,ami zárójelben 2 szeletnek felel meg,akkor 1 natúr lángos igenis megengedett.Főleg,h valóban engedélyeznek némi olajat is mindennap.
2010. jún. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Off ugyan, de adnatok egy jó linket a 90 napos diétáról? Gondolom, ez olyasmi, vagy ugyanaz, mint a Montignac féle, de azért megköszönném!
2010. jún. 15. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Én ezzek indultam neki,amikor kezdtem.:

[link]

[link]

[link]

2010. jún. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
*ezekkel
2010. jún. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!