Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyire bajos az, ha éjszaka...

Mennyire bajos az, ha éjszaka almát vagy répát rágcsálok?

Figyelt kérdés
Éjszakai munkát végzek, és hát hiába, de néha megéhezem. Eddig csokival tömtem magam, hát meg is lett az eredménye. Ezt így megszüntetném, és ilyesmi dolgokra gondoltam inkább, mint répa, alma, stb. Ezek mennyire ártanak/nem ártanak? Tudom, hogy este 6 után SEMMIT sem szabad enni, de ezt nem nekem találták ki...
2009. ápr. 8. 04:02
 1/2 anonim válasza:
100%

Szia!

A répa , alma nem hízlal, inkább egészséges, tele van vitaminnal! Zöldséget, gyümölcsöt 6-után is nyugodtan ehetsz, ez a "szabály" inkább a nehezebb ételekre vonatkozik, amit este, alvás közben, amikor nyugalmi állapotban van a tested, nem tud a szervezeted lebontani, így a zsír meg szénhidrát lerakódik. Szóval töltött káposztát pl. ne egyél, meg persze csokit se, de répa, alma mehet. Mellesleg ha éjszaka dolgozol akkor mozgásban van a szervezeted, vagyis nem alszol, így fel tudod dolgozni a bevitt tápanyagot, mert energiára van szükséged, amúgy meg meló után gondolom le is fekszel aludni és akkor már nem eszel! Szóval nálad az éjszakás műszak miatt fordítva működik minden, inkább reggel 6 után nem ehetsz (nehéz ételt)Szóval ne aggódj...

2009. ápr. 8. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
nyugodton mehet vitaminok vannak benne, nem hizlal
2009. ápr. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!