Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Ha a 90 naposat elkezdem...

Ha a 90 naposat elkezdem mennyit fogyhatok 45 nap alatt? és meddig kell csinálnom, hogy elérjem a standard testsúlyom? (lent)

Figyelt kérdés

110 kg vagyok 183 cm, férfi, dohányzó, 25 éves, a súlyfeleslegem 10-15 kilóját az elmúlt 1-(max)2 évben szedtem fel. A maradék 10-15 kb gyerekkori ami gondolom jobban lerakódott.

Izomzatom átlagos, lábizomok jobbak az átlagnál.

(görkoris múlt, meg ezt a súlyt vinni is kell, fél évvel ezelőttig majdnem minden nap sétáltam egy fél órát haverokkal a napi lótifutin kívül)

Talán még a bicepsz az ami kicsit több, mert az az eggyel ezelőtti 2 nyarat végigépítkeztem itthon, meg is szakadt rajta a bőr:S Dehát meló volt. (súlyban nem tudom, hogy ez mennyit számít, de azért nem akarnám, hogy a meglévő izmaim elhaljanak)

Előre is köszi. És ha lehet hosszútávú >táplálkozási< tanácsot adjatok.


2010. jún. 18. 18:49
 1/1 Gyenes Tamás Nűnű ***** válasza:

www.bodybuilder.hu

itt olyat keress, hogy:

edző válaszol - szabályok - a szövegben meg azt, hogy alapismeretek. Abban minden benne van.

A 90 napos diéta során elveszted az izmaid nagy részét. A legnagyobb kamu és butaság a 90 napos. Ne csináldd!

2010. jún. 19. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!