Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 160cmhez 69-70 kilo nagyon sok?

160cmhez 69-70 kilo nagyon sok?

Figyelt kérdés
Nagyon meghiztam, ami fel sem tunt volna, csak a madragok nem jonnek ram, narancsboros undorito a combom. De nem latom en magamon egyaltalan. Hasam mindig volt, a labam sem volt sosem ropi, de most egyszeruen tanacstalan vagyok, 0 motivacioval, aztan az onbizalmam is kb ott van a nullan

2019. jún. 16. 16:10
1 2
 11/14 anonim válasza:
100%

Nem annyira vészesen sok, hogy emiatt most beparázz és ne merj kilépni az utcára, de azért nem kevés. Kezdj el rajta most dolgozni, és akkor pár hónap múlva tök csinos leszel megint.:)


Ha amiatt aggódsz hogy feltűnően kövér lennél, akkor megnyugtatlak látatlanban hogy nem vagy az.

2019. jún. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Ez nagyon jol esett!!!:)
2019. jún. 27. 14:29
 13/14 anonim válasza:
Nem olyan sok, én 165 cm vagyok és 73 kg, de kockásodó hassal, izmos lábakkal és karokkal, szóval ez még nem jelent semmit, főleg nem azt, hogy van rajtad 10 kg felesleg, inkább csak formálni kellene a testedet
2019. aug. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt velem a helyzet közel 3 évvel ezelőtt, ugyanezen paraméterekkel. Éreztem hogy húsosabb vagyok mint korábban, éreztem hogy jobban kifulladok a lépcsőn felfutás után, de eléggé ledöbbentett mikor megláttam a mérlegen a 70 kilót.. (68 lehettem mert aznap már ettem több mindent és melegítő nadrág+pulcsi volt rajtam, de akkor is arcon vágott amit láttam). Még a családnak se mertem elmondani hány kiló vagyok, csak látták hogy hirtelen életmódváltásba kezdtem. Nálam ez az első pár héten szobabiciklizést jelentett ügyelve az étkezésre természetesen, aztán felváltotta az itthoni kardiózás, amit azóta is csinálok heti 6x, és aminek segítségével jobban nézek ki mint valaha; 53 kiló vagyok, szálkásan izmos. Nyilván van még hova fejlődni, de ahhoz képest hogy az abszolút nulláról indultam, nagyon büszke vagyok magamra. Mai napig irigykednek az ismerősök a kitartásomra, ami büszkeséggel tölt el. Ráadásul annyira az életem része lett az a napi 30-40-50 perc mozgás (videótól függően), hogy sose hagyom ki lustaság miatt, ha csak átfut az agyamon hogy passzolom, rám tör a lelkifurdalás :D Szóval engem az itthoni edzés mentett meg és amint elkezdtem csinálni, sokkal jobban éreztem magamban a bőrömben. Shaun T workout programjairól van szó amúgy, bátran tudom ajánlani, netről minden letölthető :)
2019. szept. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!